Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Írnátok pár olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Írnátok pár olyan példát, amit társkeresőkön kaptatok első levélként, és nagyon tetszett nektek?

Figyelt kérdés
Érdekelne, milyen egy jó levél. Egyébként jöhet pár nagyon extrém is, nevetni is szeretnék. :)
2015. nov. 8. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Megdugnálak.... 26N
2015. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy milyen egy jó levél? Hát, keresztben átellenesen álló, tenyeresen karéjos vagy páratlanul szárnyalt, a levélnyéltől sugárirányban 45°-os szögeket bezárva öt karéjhoz öt ér vezet.
2015. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nálam egy olyan pasi vágódott be, aki írt egy kicsit hosszabb és személyesebb hangvételű levelet. Nagyon humoros volt, még mosolyogtam is mikor olvastam és azonnal meg akartam ismerni. Sajnos nem mentettem le a levelet, mert akkor elküldeném neked.

De sajnos kiderült hogy a levél nem minden, élőben hatalmas csalódás volt az ürge :( A legnagyobb koppanásom volt rövidke társkeresőzésem során, amíg levélben passzoltunk és egy csomó közös dolgot fedeztünk fel, mikor találkoztunk kiderült hogy egy pszichopata és 1-el több személyisége van mint kellene.

2015. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Az a jó levél, amit jóképű pasi ír.
2015. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

A jó első levél 2 örök szabálya:

-Legyél jóképű és nézzél ki iszonyú jól

-Ne a farkadat küldd el kéretlenül, és ne legyen egyből szexre invitáló tartalma


Ha csak ezt a 2 tanácsot megfogadod, hatványozottan megnövekszik a sikereid száma.

2015. nov. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Pozitív legyen, egy picit lehet humoros. Aki társkeresőzik (lány) rögtön leveszi, ha nem egyedi levél az, hanem már 150 másik lánynak is el lett küldve. Süt róla, mert személytelen. Nekem nem tetszettek a klisék, pl. olyan gyönyörű a szemed, soha nem láttam még ilyen szépet szövegek. Később lehet bókolni, ha tényleg szépnek találod, de ne egy kezdő levelezésben. Én örültem, ha nem a külsőmre kaptam megjegyzést, mert abból úgy tűnt, hogy nem csak dugni akar, hanem tényleg a belsőm is érdekli.


Nekem sikerült kiszűrni 2 hetes beszélgetés alatt maximum, hogy kivel érdemes találkozni és kivel nem. Ezek már maradjanak kulisszatitkok, hátha más lány is ezek alapján jön rá, hogy mi a szándékod. :)


26 N

2015. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Na, és ha valaki küld ilyet mit csinálsz, bemásolod és elküldöd? Fogadjunk ez történt a hármas hozzászólóval is: jött egy egyedi levél, de élőben csalódás volt, mert stílus és a humor ami a levélben megjelent, nem a pasié volt, ő is csak "kölcsönözte" a levelet. Mi értelme hazugságokkal kezdeni? Szerintem az örök szabály bárhol ismerkedsz: légy önmagad. Nem azért mert így sikeres vagy hanem mert úgyis mindig minden kiderül.Tehát hazugságokkal és csalással csak átmeneti előnyt szerezhetsz. Legegyszerűbb az egész életünket őszintén és egyszerűen élni. Akinek így kellesz, úgyis az az igazi.
2015. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem akartam ugyan azt tovább küldeni. Igazából, csak ihletet akartam gyüjteni. Nem tudom eldönteni például, hogy jó az, ha írok magamról is? Akár részletesen, akár csak tömören.

Szeretik-e ha már az elején megdicsérik őket? Mert arra is gondoltam, hogy az hogy már írtam neki, azt jelenti, hogy kivételes a számomra, mivel neki írtam a több száz más nő helyett...

Mivel teljesen tapasztalatlan vagyok, ezért kértem egy kis segítséget.

2015. nov. 8. 11:12
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Nekem mindegy volt, ha nem valami értelmetlen netalán ctrl c ctrl v szöveg volt.


Volt aki írt, hogy azért írt mert szimpatikusnak tart és látja, hogy nem dohányzom, mással számítógépes játékokról kezdtünk beszélni, szóval tényleg random. A lényeg, hogy ne ilyen "helló drága, olyan szép a mosolyod, én egy faxa csávó vagyok hatalmas farokkal, akkor dugunk?" típusú szemét legyen.

2015. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!