Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Társkeresőkön milyen...

Lányok! Társkeresőkön milyen legyen az első levél, hogy érkezzen is rá válasz?

Figyelt kérdés

Mint azt már a kérdés is sugallja, a lányok véleményére lennék kíváncsi, hogy milyen levelet várnak a fiúktól első alkalommal? Kicsit már kezd lehangoló lenni, hogy akármit írok nem kapok rá választ (pedig megírom az elérhetőségem) Állítólag lányok körében előnyösnek számít a külsőm, normális értékrendekkel rendelkezem, amibe belekezdek komolyan veszem(ez legyen akár kapcsolat, akár munka), emellett még romantikus is tudnék lenni, stb stb... Csak azért szorulok ilyen oldalak segítségére, mert nem vagyok az a bulizós fajta és szakirányomból adódóan sem találkozok szinte egyetlen lánnyal se.(kb 60:1 a nemek aránya :S )


Tehát most hogy egy pár lehetséges kérdést/megjegyzést megelőztem, konkrétan a kérdés: Milyen legyen a hozzáállásom? Ha nem kapok választ akkor írjak újra valami meghatót, vagy vegyem tudomásul, hogy nem és kész? Illetve első levélben milyen elkápráztatóan frappáns dolgokat lehet még írni azon kívül, hogy tudtodra adom valamiképpen hogy tetszel és ismerkedni szeretnék veled? Igyekszem a leírásokat is valamiképpen beleszőni, de hiába. Írjak le magamról dolgokat, amiket nem részleteztem az adatlapomon, vagy ha kép alapján szimpatikus vagyok úgy is csak akkor kapok levelet?


Mielőtt még felmerülne, hogy rossz ajtón kopogtatok: igen, ez nyilvánvaló, mert nem írnak vissza. Egyébként pedig próbálok kedves arcokat keresni és nem olyanokat akik már az első alkalommal is répával oltanák a C-vitamin és kalcium hiányukat :/


F/21



2014. márc. 10. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem első körben csak írj annyit, hogy szimpatikus neked a kép alapján, és a megadott adatok alapján, lenne-e kedve ismerkedni/beszélgetni. Nem érdemes egyből lerohanni, legalábbis magamból kiindulva. Egyébként nem minden társkereső full aktív, lehet az is a bug, hogy sok az inaktív felhasználó. Sok sikert!:)

16L

2014. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg élőben.
2014. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Ha első leveled után nem kapsz választ, ne erőltesd tovább, a másodikra sem fogsz kapni.

Amikre nem válaszoltam soha:

- csak szexpartnert keres

- 1-2 sor

- oldalak

- nagyon őszintének szánt levél, amiről süt, hogy csak manipulálni akarnak

- erőltetett jópofáskodás

- macsózás

- diplomás vagyok, értelmiségi, értek a nők nyelvén, vezető beosztásom van

- Te vagy az igazi és ilyen szövegek

- büszke vagyok arra, hogy jobber vagyok és fontosak számomra a hagyományos értékek


Igazából az őszinteség a kulcs, mutasd magad olyannak amilyen vagy. Ha megjátszod magad az erőltetett lesz. Egy-két levélváltás után meg úgyis levágja minden nő és elhajt.

2014. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit írsz, úgyis csak a képedet nézik meg. Egy tizedmásodperc alatt eldöntik tetszel-e nekik.
2014. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1) Ez a módszer tapasztalatok alapján nem működik sajnos. Az a baj szerintem hogy annyi levelet kapnak, hogy ez sablon szövegnek tűnik és egyből megy is a kukába (általában meg sem nézik a profilomat)


2)Már ezen gondolkozok egy ideje, hogy hogyan is kéne. Eddig ott tartok, hogy tömegközlekedésen, aki szimpatikus és sikerül elkapni a pillantását, azt elhívom egy kávéra, vagy ilyesmire.


3)Lehet csak nekem tűnik úgy, de az összes lehetséges levéltípust elsoroltad

1-2 sor = szeretnék ismerkedni egy kis körítéssel

nagyon őszinte = és ha tényleg őszinte volt és csak te gondolsz bele többet??

a többi tényleg erőltetett


4)Nekem is ez a benyomásom, de egy üzenettel nem lehetne valahogy meggyőzni valakit arról, hogy akit lát és szerinte nem is néz ki rosszul, érdemes lenne megismerni?(nem rögtön feleségül menni hozzá!)


Eddig 1 lánnyal sikerült jobban megismerkednem, annyi volt a gond, hogy 4 hónapig csak napi 1-2 levelet váltottunk és így nem tudtam tovább vinni a kapcsolatot. Addig addig lankadt az érdeklődésem, hogy el is tűnt. Hiába volt szimpatikus, egyik felelem úgy érezte, hogy csak játszik velem, másik felem pedig hitt abban hogy ennyire nincs ideje iskola miatt. Mindenesetre találkozó után megállapításra került, hogy ő valaki idősebbet szeretne (1 évvel volt idősebb). Végül annyiban maradtunk, hogy csak barátok leszünk és vele beszéltem meg, mik voltak a hibák, mit kellene másképp.

2014. márc. 10. 14:36
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Bankszámlakivonat.


5 számjegynél -> 0 válasz

6 számjegynél már a legrondábbak válaszolnak

7 számjegynél a közepes kategória is ír

8+ számjegynél a luxus kategória önmagától is írni fog.


Persze e mellé kell egy összeget jól lefestő kép is. pl 8 számjegynél ne egy szakadt csövesként készült képet tegyél fel, hanem mondjuk a magángéped előtt készült képet

2014. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem a pénzem múlik :) ez csak önigazolás azok számára akik nem találnak barátnőt.
2014. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6.) na erre még nem is gondoltam, egyszerűen zseniális! de ácsi, éjszakai pillangót bárhol lehet fogni. Inkább meghagyom neked ezt a technikát... Mondjuk a képben lehet valami igazság. Most csak egy gyors fotó van fent, egyszerű pólóban. Csak annyit ajánlottak, hogy a szememet lehessen látni, egy kis mosolyt még adtam is hozzá :)


7) Nem a pénzen múlik, de mégis sokan önálló, azaz keresőképes 25+os férfiakat 20 éves lányok közül (mondjuk az igaz, hogy ilyeneknek nem is szoktam írni :) )

2014. márc. 10. 20:34
 9/14 anonim ***** válasza:

tegnap 19:09


Akkor mutass csak 1 milliomost, aki nem valami híres csinibabával jár, és egy csövest akinek ugyancsak csinos bnője van?


Csak 1et kell mutatnod! Csak 1et!

2014. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Bill Gates felesége? ő nem éppen csinibaba, pedig van pénze a manusnak. A hajléktalanok pedig szerintem örülhetnek, ha a kutyájuk megtűri őket...

Egyébként nem akarom nagyon megcáfolni az állításod, mert igazad van [link]

ez a kép is erről tanúskodik. Nálam is az a helyzet mint a jobb oldalon, csak üres a hátsó ülés :( Ezt szeretném helyretenni gőzerővel.

Egyébként annyira nem tudom a nagyon gazdagokat irigyelni ilyen téren. Nincs egy olyan kapcsolatuk, amiről biztosan állíthatnák, hogy őszinte. Még barátok terén se.

2014. márc. 11. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!