Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint könnyű a nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint könnyű a nőknek, mert rengetegen szólítják le őket, kezdeményeznek náluk, adnának tippeket, hogy mit lehet érdemben kezdeni napi 10 hódolóval?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a tanácsokat.
2015. nov. 8. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Az elobb azt mondtatok, hogy egy evben van ennyi hodolo. Most akkor mi van? Mar megint az a franya kabszi...
2015. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Napi 10 hódoló, feltéve, hogy azok nem csövesek és nem csak valamit rád akarnak sózni, vagy épp a vallásukat akarják rád erőltetni, akkor az évi 3650 ezer próbálkozó. Abból a több ezerből csak lesz valaki aki helyes és bejön neked..
2015. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
# 1: Van, akik szerint van ennyi. Mondjuk netes oldalakon tényleg van. Ezért kérdezem, hogy mit kezdjünk velük.
2015. nov. 8. 15:56
 4/10 A kérdező kommentje:
# 2: Így van, és akkor a többivel mit kezdjünk? Mert ezek a leszólítók ugye nem veszik figyelembe, hogy van párkapcsolatom, akkor is jönnek...
2015. nov. 8. 15:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit kezdjetek velük? Passzoljátok le nekem! :D
2015. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
# 5: Ha nő vagy, akkor neked is kell, hogy legyen ennyi hódolód. Minden nőnek van.
2015. nov. 8. 16:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy van ennyi hódolód. Nem is értem akkor miért itt gyk-n trollkodsz, ahelyett, hogy lemennél a kisboltba és az első próbálkozó pasival flegmáskodhatnál. Megkérdezhetnéd pl. hogy és hol van a Jaguár sportkocsid? És kinevetheted, hogy azt mondja h nincs. Használd a fantáziád.
2015. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
# 7: Én rendes nő vagyok, nem szeretem megbántani a pasikat, pont ezért nem tudom, mit lehet ennyi férfival kezdeni. Szívesen adnék mindnek esélyt, de egyszerűen nincs annyi időm, energiám. Na meg ugye mindegyikkel nem tudok kapcsolatban lenni, tehát hiába randiznék velük, utána egyet kell választanom, a többi csalódni fog.
2015. nov. 8. 16:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs ennyi. Kb éves szinten ha össze tudok szedni ennyit. De ebben benne van az idős bácsika is, aki megkérdezi, h "Miért nincs magának egy udvarlója sem? Nem értem! Vakok vagy mi az Isten?" És beleszámítanak azok a haverok is, akiknek van barátnőjük, de ettől még folyamatosan bókolnak.

Az olyanokról, akik egy éjszakásokon kívül mást nem akarnak, nem gondolnám, hogy hódolók, így őket nem számítom bele. Nos, ilyenből van v 20-30 egy évben...

2015. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
erre most már én is kíváncsi lennék... :D
2016. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!