Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor értik már meg a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik már meg a férfiak, hogy a "nőknek könnyű a párkeresés" közhely maximum csak a szex szintén érvényes és hogy ez nem feltétlenül a nőkről árul el valamit?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 14:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
69%

"a szex szintén érvényes és hogy ez nem feltétlenül a nőkről árul el valamit"


Ezen jót nevettem ebben a melegben. Köszike:-)

2015. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
76%
Értjük, te nem vagy hibás, csak azok a csúnya férfiak.
2015. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
55%
Hány férfit utasítottál el, aki nemcsak szexet akart volna, de nem nézett ki elég jól? Már ha meg tudod számolni egyáltalán.
2015. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:
Nullát.
2015. jún. 14. 14:58
 5/63 A kérdező kommentje:
A "szintén" "szintjén" lenne.
2015. jún. 14. 14:58
 6/63 anonim ***** válasza:
81%
Amikor nem vagyok kapcsolatban nem utasítom el a komoly próbálkozókat. Esélyt bárki kap, csak kevesen tudnak élni vele. Viszont ez a komolyakra igaz. A "jó a segged" típusú megnyilvánulásokat viszont nem tudom komolyan venni
2015. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, ha egy nő szexet akar, akkor kell egy férfi is, aki jól megfarkalja.

Nem igazán értem, mire szeretnél kilyukadni (tudom, mire hármat számolok, de komolyan).

2015. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
53%

4: Akkor leszel a barátnőm?


6: "Esélyt bárki kap, csak kevesen tudnak élni vele."


Magyarul általában elhajtod a normális próbálkozókat is egy kicsit több idő után, mint a "jó a segged" szintűeket. Tényleg nagylelkű vagy. :P

2015. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:
Csak azt próbálom sugallani, hogy a nők párkeresés alatt párkapcsolatot értenek, rengeteg férfi meg alkalmi szexet. Utóbbi lehet, hogy a nőknek könnyebb, viszont kicsit "mindegy, csak lyuk legyen" hozzáállást tükröz a férfiak részéről.
2015. jún. 14. 15:08
 10/63 anonim ***** válasza:
97%

9: Körülbelül ugyanannyi nő gondolkodik csak szexben, mint férfi. Ezt kéne végre megérteni.


A férfiak és nők hasonló arányban akarnak komoly kapcsolatot, egyik sem különb a másiknál ilyen téren. Arra viszont ha otthon lennék, lenne egy jó infógrafikám, hogy miért is könnyebb a nőknek a párkapcsolat találása.

2015. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!