Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan fiúnak soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiúnak soha nem lesz esélye a nőknél, aki alapvetően vékony alkatú, magas és nem mondható jóképűnek sem?

Figyelt kérdés
Az arcom olyan amilyen, kipróbáltam többféle hajat, nem sok változást hozott egyik sem, viszont az alakomon komolyan próbálok javítani, heti 4x edzek és nagyon sokat eszek, főleg húsból rengeteget, de a súlyom jó ideje semmit nem nő, sőt csökken, pedig egyre többet eszek, van, hogy 2 gyrost és egy pizzát is megeszek a fél kiló hús és a rizs mellett, de egy kiló nem jön fel, viszont ha már délig nem eszek semmit, lemegy egy kiló és egy hónap mire nagy nehezen vissza tudom szedni.
2015. nov. 8. 19:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék, hogy 63 kg voltam amikor elkezdtem edzeni és figyelni a kajára, ez körülbelül 3 éve volt, most 80-81 kg vagyok, ráadásul csökkenő tendenciával, 86 volt a maximum. A magasságom pedig 190cm.
2015. nov. 8. 19:29
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
És ebből hogy jön az, hogy soha nem lesz esélyed a nőknél? Nem értelek
2015. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ők is olyannal akarnak járni akit vonzónak tartanak, és egy ronda, gizda fiút nem tartanak annak.
2015. nov. 8. 19:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Van, akinek a te alkatod a bejövős. És te most csak az alkatodról tetted fel a kérdést. (Tehát az arcodról és pláne a személyiségedről egy szót sem szóltál)
2015. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"nem mondható jóképűnek sem" - ez az arcomra vonatkozik!


a személyiség meg csak akkor számít, hogy ha valamennyire vonzónak tart, különben úgysem érdekli.

2015. nov. 8. 19:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, látatlanban semmit sem tudok mondani, de az lehetetlen, hogy egy nőnél se lenne esélyed. Mindenkinek más tetszik, nekem is tetszett már olyan srác, akit az arca miatt mindenki nyominak tartott. Ha valaki csak és kizárólag a külsőd miatt ítélkezik feletted, azzal nem is érdemes kezdened semmit.
2015. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem sajnos,én is ilyen vagyok és még csak esélyt sem kaptam soha egy nőtől sem,hiába adok magamra,hiába csináltam bármit... :/

24/F

2015. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nyugodjál már le a pi**ába, egy gizda, nálam rusnyább srácot láttam ma, aki még beszédhibás is volt, és nem volt rossz csaja, szóval nem kell aggódni itt senkinek, tudjátok a nálatok lévő kártyából kell kihozni a maxot, az a lényeg. :)
2015. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

BITCH PLEASE!


[link]

2015. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!