Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire jön be, ha egy buliban egy srác csak úgy random mögétek áll táncolni?

Figyelt kérdés

A legtöbb haverom úgy ismerkedik egy-egy buliban, hogy csak úgy a szabadon táncoló lányok mögé surrannak és próbálnak velük táncolni. Ami furcsa, hogy elég csúnya srácok (tudom, hogy a haverjaim, de na) és látszólag a legtöbb lány ráakad erre és még puszit is adnak nekik néha vagy elcsattan egy-egy csók is...


Nekem ez annyira "személytelen", úgy értve, hogy nálam fontosabb, hogy előtte legyen valamilyen kontaktus (pl. szemezés), amiből látom, hogy tetszem valakinek és ő is nekem. Csak úgy simán mögéállni valakinek és táncolni, nekem furcsa.


Ti hogy látjátok?



2015. nov. 8. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ku*vul a világ vagy mit mondjak? Valahogy sosem tudtam komolyan venni azt a csajt akinek a bugyijába nyúlkálok 3 perc után....
2015. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem jön be, viszont tudom értékelni, amikor ezt csinálja egy pasi...

Már ne érts félre, nem azért, mert ez legyezi az egomat, vagy ilyesmi, de ha egy ilyen talál meg, akkor legalább tudom, hogy mit várhatok tőle, nem úgy, mint az olyan pasiknál, akik fűt-fát összehordanak...


#1 a "világ" nem ku..rvul, esetleg a nők ku..rvulnak..... Ilyen téren a férfiaknak SOSEM kellett erkölcsösnek lenniük, szóval az ő esetükben nagy morális visszaesésről nem beszélhetünk. (példa a saját válaszod)

2015. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Tudod mi a szomorú, vannak azok akok egyáltalán nem tisztelik a lányokat, vannak azok akik fűt fát ígérnek, és vannak azok akik normálisak és ha kell évekig szenvednek inkább egyedül mint hogy megbántsanak. Melyik érdemelné meg hogy törődj velük? Legutóbbiba is tartozik egy bizonyos réteg, szomorú hogy őket meg ti nézitek semmibe lányok, pedig pont az ilyen ember lesz az aki nehezen szerez meg egy lányt de azt megbecsüli.



Amúgymeg nem mind1, ha már ottvagy és megengedi hogy megcsókold meg taperáld, már lesz egy jó estéd. :D

2015. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jön be, maximum úgy, ahogy te írtad, hogy előtte jelzek neki, hogy szimpi, de akkor is inkább beszélgetni akarnék előbb, nem pedig táncolni meg tapiztatni magam vele.
2015. nov. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Valahogy sosem tudtam komolyan venni azt a csajt akinek a bugyijába nyúlkálok 3 perc után..."


Ezt meg tudom érteni, de szerintem akiknek eddig a bugyijában nyúlkáltál 3 perc után, azok épp úgy nem vettek téged komolyan, jó eséllyel annyit látnak egy ilyen pasiban, hogy "itt egy puncihekker, egy éjszakára jó lesz a vibrátor helyett" - kb. mint amikor férfi társaid fogalmaznak úgy akár itt, akár máshol, hogy "egy numerát megér".


Ezzel tényleg nem az érzéseidet akarom megbántani, csak nekem is kb. az jutott eszembe a válaszodat olvasva, amire a 2. hozzászóló már megfogalmazott.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem nem jön be. Mondjuk amíg nem próbál hozzámérni, tapizni vagy hozzám dörgölőzni, addig nyilván ott táncol, ahol akar, max. ha annyira közel jönne, hogy már a személyes terembe nyomul, akkor odébbállok.

2015. nov. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Értékelném , de arréb lépnék , mert nekem ez nem jó.Beszélgessél ne táncolj!Mit tudnák meg rólad?Annyit , hogy rosszul vagy jól táncolsz.Sokra megyek vele , ha azt se tudom milyen vagy
2015. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok mindent meg lehet tudni egy pillantásból vagy érintésből, néha többet, mint az üres szavakból.


De általában nem szeretik, ha csak úgy mögéjük állsz és nyúlkálsz, ijesztő lehet nekik (kivéve, ha ők "tolatnak" rád háttal, mert kinéztek maguknak), sokkal jobb szemből odamenni.

2015. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!