Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott a srác?

Figyelt kérdés
Hónapokig leveleztünk, találkoztunk is kétszer, azt mondta, hogy tetszem neki, de utána benyögte, hogy ő nem akar most kapcsolatot, mert szeretne most szingli lenni... Ez így elég rosszul esett, főleg, hogy sejtem most már, mi lehet az igazság. Facebookon egy lánnyal folyton lájkolják egymást, de évekre visszamenőleg, pedig a srác senkit nem szokott... Szóval most vagy még mindig együtt vannak, vagy már az exe, nem tudom, de ezt így elég gusztustalan dolognak tartom. Miért nem lehetett elmondani az elején, hogy más tetszik neki/másba szerelmes? Nem sértődtem volna meg egyáltalán. Miért kell ilyen taplónak lenni?
2015. nov. 7. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de azért szerintem elég szánalmas, hogy a facebook alapján te ilyeneket gondolsz. Nekem van barátom kb. már 3 éve, és mégis van olyan fiú ismerősöm, akinek mindig belájkolom a képeit, meg ő is az enyémet, de mindenféle hátsó szándék nélkül, mivel annyi az egész, hogy gimiben jó barátok voltunk, és még mindig összejárunk néha a közös társasággal.
2015. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem az a mérvadó,hogy kit lájkol azon a szaron.Itt az a lényeg,hogy találkozott veled,de nem volt előtte őszinte,és nem mondta el,hogy nem szeretné magát lekötni.Ergo csak laza kapcsolatra vágyik.Vagy nem jössz be neki annyira,mint amennyire előadta magát.Mindez nem volt szép húzás,de haragudni sincs jogod rá.Hagyd a fenébe,az a legjobb.
2015. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!