Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok, hogyan találhatnék barátnőre? A fővárosban végeztem az egyetemet, jelenleg Debrecenben vagyok doktorandusz.

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag nincs baráti köröm, csoporttársam pedig kevés van. Ha lányokkal futok össze, mindegyikükről kiderül, hogy foglalt.


Az ismerkedéssel nincs gondom, értek a nők nyelvén és több kapcsolatom is volt, egyedül az emberanyag hiánya okozza a problémát.


2015. nov. 10. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Emberanyag hiánya? :O :D


Öcsém, ilyen szöveggel......

2015. nov. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen ez nem lehet probléma, vegyél részt az oktatásban és hatalmas "emberanyaggal" fogsz találkozni.
2015. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mi az, hogy az emberanyag hiánya, az egyetem dugig van lányokkal :D Én mindig látom őket, nem tudom, te melyik részén vagy, de én mindenhol lányokat látok.
2015. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Többségük 18-19 éves, nekem pedig egy velem egykorú vagy idősebb barátnő érdekelne.
2015. nov. 22. 20:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Többségük 18 éves, nekem pedig egy velem egykorú vagy idősebb barátnőre volna szükségem.
2015. nov. 22. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hát léteznek 23 és pár évvel idősebb egyetemisták is. sőt , van, aki később kezdi. tömve van az egyetemváros lányokkal. egyébként inkább emberfüggő, hogy ki passzol hozzád,mintsem korfüggő.
2015. dec. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!