Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért javasolgatják egyesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért javasolgatják egyesek, hogy ne társkeresőn, hanem úgy ismerkedjünk lányokkal, hogy leszólítjuk őket buliban, utcán, tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 18:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
mert neten mindenki szép és jó nem látod a hibákat
2015. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, hogy valakit nulla perce ismersz a netről, vagy élőben? Meg kell ismerned így is, úgy is.
2015. nov. 10. 18:55
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Mert míg a neten napi szinten 10 bunkó idióta dolgait hallgatja, addig amikor leszólítod Te vagy az egyetlen és Rád figyel.
2015. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Mert azonnali hiteles visszajelzést kapsz. Amúgy még itt is jobb ismerkedni, mint a társkeresőkön.
2015. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Clark Kent.. ***** válasza:
100%

Egyrészt sokkal praktikusabb idő szempontjából, hiszen a társkeresőn időbe telik míg találkoztok. Levelezések, Facebookozás, telefonálás... függetlenül attól, hogy a lány mennyire félénk, lehet, csak 3-4 hét után mer veled találkozni, és még össze sem sikerül vele jönni, mert élőben egészen más. Akkor felesleges volt az a majdnem 1 hónap fáradozás.


Élőben ilyen NINCS. Ha odamész a csajhoz, rögtön megtudod, ha nem jössz be neki, hiszen finoman jelezni fogja, hogy nem vagy az ideállja. Hát nem jobb, ha gyorsan kiesnek a rostán azok, akik nem hozzád valók? Viszont ugyanennek megvan a pozitív változata is, miszerint kölcsönös a szimpátia, akár még a barátnőd is lehet, ha jól csinálod a dolgokat.


Plusz: Sokkal nagyobb élményt ad. Én amikor élőben odamentem - pontosabban odaültem - egy lányhoz, és megadta a telefonszámát egy kis beszélgetés után, hihetetlenül örültem. Felemelő érzés volt, hogy sikerült nyilvános helyen felszednem egy csajt, majd kicsattantam az örömtől. Ez egy olyan élmény, amit a monoton társkeresők nem tudnak megadni.

2015. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
"Mert azonnali hiteles visszajelzést kapsz." Ez teljesen igaz. Sokan szerintem azért menekülnek a netes társkeresésbe, mert félnek az azonnali elutasítástól élőben.
2015. nov. 10. 19:02
 7/22 anonim ***** válasza:

Nagyrészt igazatok van, bár az utcán, tömegközlekedési eszközön való ismerkedésnek én egyetlen nagy hátrányát látom nőként: ha sietek, dolgom van, nem állok meg bájologni, és egy vadidegennek nem fogom megadni a telefonszámomat.

Aztán ott vannak azok akik első ránézésre nem jönnek be különösen, de a stílusuk, humoruk lehengerlő. Na, erre sem fogok az utcán rohanva ráébredni. De mondjuk egy kávézóban, buliban, megállóban várakozás közben már más a helyzet, ott már rá tudok figyelni. Szóval néha csak arról van szó, hogy nincs időm és kedvem, de attól még nyugodt körülmények között bejönne az illető...

2015. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
5%
Teljesen mindegy, ez csak kamuduma a csajoktól. Ha jól nézel ki a pokol kapujában is imponálni fogsz, ha meg ronda, lehet a világ legideálisabb helyzete is.
2015. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Clark Kent.. ***** válasza:

Megállóban valóban jó ismerkedni, a kávézó is király, illetve a nagyobb üzletek is nagyszerűek, na meg a bulik, amik általánosan elfogadott ismerkedési helyek.


Utcán valóban neccesebb a dolog, én általában ezért úgy csináltam, hogy aki nagyon siet, azt nem szólítom meg, csak azt, aki sétálva jön velem szemben. Tapasztalataim szerint jó stílussal el lehet érni, hogy a mozgásban lévő lányok is megálljanak, bár az egyfajta versenyfutás az idővel, hiszen hamar fel kell kelteni az érdeklődését, mert nem fog egy órát ott állni egy ismeretlennel, sőt még egy ismerőssel sem, ha siet.


Megoldható a helyzet, de ez is, mint minden, gyakorlás kérdése. Bár van, akinek a vérében van.

2015. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"amikor leszólítod Te vagy az egyetlen és Rád figyel"


VÉGRE! Valaki leírta. 100%-ig osztom.

2015. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!