Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket hányszor szólítottak le eddig utcán/tömegközlekedési eszközön/parkban (tehát úgymond "semleges" helyen) kifejezetten ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok le a korotokat és azt is, hogy saját magatokat külsőre milyennek (átlagos, átlag alatti, átlag feletti) tartjátok.


Még hálásabb lennék, ha részletesen leírnátok, hogy eddig hol és hogyan próbálkoztak be nálatok ismerkedési szándékkal.

A beszólásokat ("ejj de megdugnálak, autóból fütyülés stb.) ne számoljátok bele!


Mélységesen megkérem az összes férfi olvasót, hogy NE válaszoljon a nők helyett. Nem az érdekel, hogy a férfiak mit gondolnak arról, hogy a nőket vajon hányan szólítják le, hanem az, hogy ténylegesen mi a helyzet.


2015. aug. 23. 15:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

Harmincas, átlagos nő vagyok, a régieket nem tartom számon, az utóbbi néhány hónapban két érdemi leszólításom volt (és több érdemtelen).

Az egyik: egy utcai gyorskajáldánál ült az asztalomhoz egy férfi, és próbált beszédbe elegyedni, jelezve, hogy szívesen ismerkedni.

A másik: buszra vártam, és akkor szólított meg, beszédbe elegyedett, mellém ült.

2015. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy milyen számodra az "érdemtelen" leszólítás?
2015. aug. 23. 15:30
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Sokszor.
2015. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Most őszintén: ha nem vagy képes normálisan válaszolni, akkor minek írsz? Szerintem elég érthetően leírtam, hogy milyen válaszokat várok a kérdésemre. Ha nincs hozzá erőd, türelmed, kedved, akkor egyszerűen lapozd át és ne válaszolj. Ezzel, hogy "sokszor" semmire nem megyek, de azért köszi.
2015. aug. 23. 15:38
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

21 vagyok, a küldöm "atlag feletti" de csak mert a hajam elenk vörös, fekete ruhákat hordok csak, de azok is eleg feltűnőek neha, es eleg magas is vagyok.

1: Valami kozvelemenykutasasos cuccra felmentem egy lakasba, es onnan kikisert egy pasi, kérdezgetett aztán a vegen kérdezte hogy elmegyek-e vele valahova. Volt baratom, meg is mondtam, de amugy se tetszett.

2: Órára mentem, a villamosról utánam szaladt egy pasi (eleg gyorsan megyek😄) es elkérte a számom. Volt baratom, meg is mondtam, de amugy se tetszett.


Mindketto az elmult 3 évben volt, es Ennyi 😄


(azt nem számítok ha buliban/utcan de este részegen jonnek oda, mert akkor bátrabb az ember meg nem feltetlenul kapcsolatot keres)

2015. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszi neked is és az első válaszadónak is!:)

Remélem még kapok néhány értelmes választ.

2015. aug. 23. 15:54
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

# 2: amiket te is írtál... a füttyögetés, "de megdugnálak" típusú beszólogatás... vagy mondjuk mikor egy 70 körüli bácsika részegen elém áll és méreget, majd közli, hogy nagyon tetszem neki.

Vagy mondjuk érdemtelenek köré sorolom azt is, mikor látom, hogy ismerkedne, de nem meri jelezni (például múltkor egy pasi kétszer is odajött érdeklődni, útbaigazítást kért, látszott, hogy egyértelműen engem pécézett ki, hiszen bárkihez odamehetett volna, én távolabb álltam, mégis hozzám jött oda kétszer is... de nem kezdeményezett ismerkedést, megköszönte a választ, és ennyi).

2015. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm:)
2015. aug. 23. 15:57
 9/23 anonim ***** válasza:
58%
20 éves vagyok, mások által szépnek momdott, 8-as volt a legkevesebb pontszám eddig amit a külsőmre kaptam (nem mintha pontoztatnám magam, de ebben a korban valahogy ez olyan megszokott dolog, hogy kéretlenül is pontoznak az emberek mindenkit). Egyetlen egyszer szólítottak le, buszon. Utcán még nem törtémt velem ilyen.
2015. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! Eddig nagyon úgy alakulnak a válaszok, ahogy sejtettem:)
2015. aug. 23. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!