Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27/f vagyok egyszerüen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27/f vagyok egyszerüen nem találok párt magam mellė, a legtőbb nő pėnzes fėrfiakat szeretik, de van olyan lány aki nem az anyagiszerelmet keresi? Szeretnėk vėgre boldog lenni😯

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 00:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Engem soha nem érdekelt a pénz.
2015. nov. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%

#1

Nem a pénz érdekel titeket,hanem,amit rajta vesznek nektek.;)

2015. nov. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

Én meg olyan srácot keresek akit nem a pénzért megvehető lányok érdekelnek.


Ha gondolod; írhatsz nekem.

25/l

2015. nov. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%

Azt nem vágom hogy lehet valaki annyira ostoba, hogy azt hiszi, bárki is készpénznek veszi, ha benyögi, őt 'nem érdekli a pénz' .

Hanem? Kommunában élsz az erdőben ahol bogyókat gyűjtögettek, meg nyulakra vadásztok? De még ilyen körülmények között is annak a hapsinak lenne a legtöbb nője, aki a legtöbb bogyót szedi, meg legtöbb nyulat fogja meg.

A legszebb az egészben, hogy ez annyira gyönyörűen, és tisztán látszik a valóságban, hogy tényleg egészen konkrétan vaknak, vagy síkhülyének kell lennie annak, akinek nem tűnik fel.

2015. nov. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Elõször is elnézést a kérdezõtöl, hogy ezt itt vitatom meg.


#2 Az anyagias nõket érdekli, hogy mennyit költenek rájuk. Én nem vagyok anyagias, sose vetetek magsmnak semmit és nem várom el senkitõl, hogy bármit vegyen nekem. Arról nem én tehetek, hogy ha te eddig csak anyagias pikkel jártál az már téged minõsít.

Az tény, hogy a nõk nagy része szereti ha meglepik valamivel, De ez esetemben lehet egy vacsora amit együtt fõzünk, egy jó film stb.

2015. nov. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, két típusát figyeltem meg azoknak a nőknek, akik betűre pontosan ugyanazt a dumát nyomják, amit te.

1. Akinek valamilyen oknál fogva sosem udvarolt pénzes hapsi. Ezért kompenzál/ így szokott előfordulni, hogy pénzes pasit nem cserélnek le csóróra legfeljebb kényszerből-őt bobják-, ám csórót fél pillanat alatt pénzesebbre, sőt, viszonylag jó egzisztenciát mégjobbra ugyszintén-'természetesen ' nem a pénz miatt.../

2. Akinek már egészen konkrétan pénzes hapsija /férje/ van, ám ezekkel a dumákkal kompenzál /nem azért van vele ugye/

2015. nov. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 rrrrrreennnnn ***** válasza:
88%

Figyelj,persze,hogy érdekel a pénz...Annyira,hogy legyen ennivalòm,tudjak rendes ételt főzni,legyen fűtés,szükséges dolgokat meg tudjak venni. De ENNYI...Nem bizonygatom...Ìgy neveltek...Nem szòrtuk a pénzt,és főként értékekre neveltek,ami a szeretet,hűség,őszinteség...

Nekem is többet ér egy együtt főzőcskézés,mint egy puccos vacsora.

A pénzen sok dolgot nem tudsz megvenni. Ha bemész a boltba,van 5milla nàlad,vehetsz rajta boldogsàgot?Rendes tàrsat?

Az Audi meg tudtommal ugyanoda visz,mint a Trabant.

Ha meg az sincs,akkor a vonat is oda visz,ahova a jegyet kéred.

Pontozzanak le,nem erdekel.De egy biztos: a nők,akik a pénzért vannak valakivel,olyanok is...

Engem akkor sem érdekel ki mit mond:legyen meg,ami kell,ne nyomorogjak,de nàlam a pénz téma itt ki is fùjt...

2015. nov. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

a nők az életképes példányokat keresik ted fel a kérdést tudsz te bármiit nyujtani az anyagi biztonságon kivűl

ja hogy azt se....

2015. nov. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

"Az Audi meg tudtommal ugyanoda visz,mint a Trabant."


Istenem ezt a közhelyes dumát... De mégis az Audiba ülnél be, ha választani lehetne! És mivel a legtöbb nő válogathat a férfiak között, ott is a tehetősebbet fogja választani, ha van rá módja, mert igenis ez szempont náluk (a tudatalattikukban ott van).

2015. nov. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
Minden lányt nem érdekelhetnek a pénzes pasik mert annyi egyszerűen nincs. Fiatalon még lehetnek úgy, hogy egy pénzes csávó egyszerre több p*csát futtat, de 30 körül már erre nincs igazán lehetőségük, szeretnének megállapodni többnyire és mindegyiknek nem juthat mézeskalácsház.
2015. nov. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!