Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27/f vagyok egyszerüen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27/f vagyok egyszerüen nem találok párt magam mellė, a legtőbb nő pėnzes fėrfiakat szeretik, de van olyan lány aki nem az anyagiszerelmet keresi? Szeretnėk vėgre boldog lenni😯

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 00:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Tehát még vársz pár évet és talán találsz valami normális nőt.
2015. nov. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat a pénz. Nyugtat.
2015. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
46%

...na de a viccet félretéve: csak nagyon fiatal lánykák írnak olyat, h nekik elég a közös főzőcske, nem kell pénz, jó a Trabant, stb. Azért írnak ilyeneket, mert még otthon laknak anyunál, a hűtő feltöltve, a csekkek befizetve, a ruhák kimosva, apu elvisz autóval vásárolni meg a suliig, stb. Nem gondolnak abba bele, ha tényleg lenne egy szakadt 20 éves kocsijuk, azzal mit szívnának napi szinten, vagy milyen érzés, mikor a megkeresett 100E ft-odból 40-et ki kell adni a kocsira.

Ezeknek a fiatal lányoknak azért elég az otthoni főzőcske, mert még sosem vitte el őket senki egy wellnesshétvégére, egy jobb étterembe, egy kicsit drágább programra. Nem volt még valódi bőrcipő a lábukon, nem kapott soha egy igazán gyönyörű fehérneműszettet vagy bármit mondhatnék most, ne ragadjatok le a példáknál. Olyan ez, mint amikor egy szűz lány azt mondja, ő nem vágyik szexre, nem is érti, miért van ez a nagy felhajtás a szex körül.

2015. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Meg olyna jól néz ki leírva, h "én nem vagyok anyagias, nem érdekel a pénz" de megnézném a tudomisén 26 éves lány szája hogy állna, ha összejönne egy férfival, akinek semmi pénze, se jó állása, se kocsija, se lakása, semmi a világon, a csajnak szintén, mondjuk elhatározzák egy idő után, h szeretnének gyereket és kiderülne, h még vagy 8-10 évet kell gürizniük várniuk, h bevállalhassák.


Egy jobb anyagi helyzetű pasi mellett meg azonnal családja lehetne. El sem hinnétek, hány kapcsolat megy tönkre 30 körül a pénz miatt, amiatt, h a nő úgy érzi, lekésik az anyagiak miatt a gyerekvállalásról.

2015. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Egy érettebb nő, ha választhat két ffi közül, azt fogja nézni, melyik képes eltartani egy családot, ki az, akire akkor is számíthat majd, ha ő a terhesség-kisgyereknevelés idejére kiesik a munkából évekre. Ki az, aki mellett lehet majd közösen gyűjtögetni, haladni, aki mellett az élet élhető. Most egy átlagos anyagi helyzetű nő esetét vettem alapul, még mielőtt vki beírná, h de a nőnek is le kell tenni vmit az asztalra (amivel egyet is értek)


Szóval kérdező, normális értékrenddel bíró nő is nézni fogja az anyagiakat, de ez nem azt jelenti, h az "anyagiszerelmet" keresi.

2015. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

ezt pedig most találtam, csaj írta, szereti a párját, de....


"És jelenleg sajnos én vagyok a fő kereső kettőnk közül, és ha nem lenne ekkora szakadék a fizetéseink közt, akkor jobban állnánk."

2015. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan mit értesz az alatt, hogy pénzes férfi? Ha annyi pénzed nincs, hogy a randira se tudsz elmenni és a közös programok esetében legalább a saját részed nem tudod fizetni, az tényleg komoly gond az ismerkedésnél. De ennél többet a nők nagy része nem vár el. Ha neked mégis ez a tapasztalatod, akkor te választasz olyan nőket, akik más szinthez szoktak, és abból nem akarnak alább adni (ami azért érthető), vagy teljesen més miatt utasítanak el.
2015. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Nagyon tévedsz,nem vagyok nagyon fiatal làny,nem a szüleimmel élek,nehéz is lenne sajnos:-(... Vittek el nyaralni, stb...stb..Nekem bőven megvan ami kell, boldog vagyok és semmire sem cserélném el. Nem adnàm az életemet sem Audiért,sem hàromszintes hàzért. Ezt csak én tudom. Ès semmit nem tudsz rolam. Ne is ìtélkezz,mert abban is hatalmasat tévedtél,hogy nagyon fiatal làny lennék és a szüleimmel élek sőt wellness hétvégén sem voltam. Egy férfi teremtse meg biztonsàgot. De ez nem egyenlő a kétlàbonjàrò pénzeszsàkkal. Aki ez alapjàn vàlaszt,legyen boldog. Aki nem az emnmbert szereti,hanem azt,hogy mennyi ruhàt làt belőle meg milyen autoban ül...
2015. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, ki beszélt rólad? Ha meg magadra vetted a leírtakat, akkor csak van benne valami, nem?
2015. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, kérdésedre válaszolva. Nem mindegy, hogy anyagilag, hogy áll az ember. Ha úgy érted, hogy nincs munkád az gáz. De ha van csak szarul keresel ellenben megteszel mindent azért, hogy ne így legyen úgy már más kérdés és nem számít, mert nem két kézzel vakarod, hanem dolgozol tisztességesen. Ha csak ennyi a hátrány, de más szempontból férfi vagy a kapcsolatban (nem csak úgy értem) akkor nem gond szerintem.
2015. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!