Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha a környezetembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a környezetemben élő nők közül egy sem felel meg az elvárásaimnak (őszinte, kedves, hűséges, nem nagyravágyó)? Hol találhatok ilyen nőt?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 18:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Rengeteg ilyen lány van, csak ha nem gyönyörű, vékony és nem hord magassarkút, hanem festetlen a haja, csendesebb és nem harsány, akkor észre sem veszitek, még nekik is mentek (tapasztalat).

21/N

2015. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%

1#

Ez máris nem igaz mert pl. a Mi Kell a Nőnek c. filmben nekem Erin jött be legjobban. ;-)

2015. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
2.:tényleg hiteles bizonyíték egy valamilyen bugyuta semmilyen film kitalált karaktere.
2015. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

3#

Látom sikerült kiszűrni a lényeget... :D

2015. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

#1 Az a baj, hogy megint általánosítunk. A félénk lány elsétál a félénk fiú mellett... ennyi. Nagyon jól tudom, mégsem tudok változtatni én sem.


Én is hasonló lányokat keresnék (illetve egy is bőven elég lenne) mint ami a kérdésben szerepel de a környékünkön inkább csak nagyszájú egoisták vannak, vagy ha mégis lenne olyan aki megfelelhet a leírásnak, ő meg otthon ül és ezért nagy eséllyel soha nem ismerjük meg egymást. Ez gáz. Még nem találtam megoldást rá :|

F

2015. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Kedves 21/N, nekem éppen az ilyen típusú hölgyek tetszenek, akik csendesek, nem bombázó alkatúak, akik festett hajjal, magassarkúban járnak. Csak tudod az a baj, hogy a környezetemben (Erdély, Partium része) CSAK ILYEN él, nem amilyen nekem tetszik
2015. nov. 12. 18:24
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
5.-6.: mindenhol vannak ilyen lányok, csak a kihívó lányokat könnyebb észrevenni.
2015. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Zzz egyet értek veled, a mai hölgyek (tisztelet a kivétel, bár szerintem elég kevesen vannak) csak magukra gondolnak, s csak olyan pasira vágynak akiknek minimum 15-20 milliós a vagyona és van BMW-je, de még az se baj, ha korban szinte (ha nem a) nagyapja lehetne
2015. nov. 12. 18:29
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
Ha az őszintét kihúzod, akkor léteznek ilyen nők, de nagyon kevés, és mind foglalt.
2015. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A kihívó lányok nem tetszenek a másik meg nem tudom mit gondol... egyébként itt tényleg nincsenek, de nem akarok ide rondítani a kérdés alá.
2015. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!