Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják az itteni felhasználók, hogy a csúnya pasik nem kellenek az átlagos nőknek?

Figyelt kérdés
Feljöttem ide és csak nézek... Mintha más világban lennék. Hogy a nők milyen falszínesek, csak a pénz külső érdekli őket stb stb. Szerintem az itteni felhasználók, valamit nagyon rosszul csinálnak. Mert én elég csúnya vagyok nagyon kövér, mégis mindig volt átlagos barátnőm. szerintem csak a lelkükre kel hallgatni és máris rendbe van minden.
2015. nov. 12. 18:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
6: Valószínű fogalmad sincs arról, hogy milyen valóban ronda pasiként élni, és úgy kezdeményezni, hogy úgy is tudja az ember, hogy a válasz azonnal elutasító lesz a külseje miatt. Könnyen kideríthető amúgy, hogy ha az embernek a belsőjével lenne a gond, akkor a kép nélküli netes levelezésben is azonnal elutasítanák. Nálam nem ez a helyzet. Amíg nem látnak rólam képet, nagyon jól kijövök a lányokkal, majd képcserénél azonnal eltűnnek. Élőben meg még rosszabb a helyzet. Na ilyen dolog ronda, ocsmány és alacsony férfiként élni.
2015. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

8. Nyilván mikor írtam társkeresőre sokszor nem írtak vissza vagy a meglátott kép után nem jelentkezett, ilyenek voltak, de vannak nők és nem rondák, átlagosak, akikre lehet hatni egy jó beszélgetéssel és az már egy fél siker.


Az előző exem inkább a csinosabb kategóriába tartozik. Teljesen véletlenül egy kérdés kapcsán itt ismerkedtünk meg. Nagyon jól ellevelezgettünk, jól elbeszélgettünk stb. Aztán jött a képcsere és bizony mondta hogy hát nem vagyok valami jó pasi, de tovább beszélgettünk skype stb, sokat beszéltünk szóban, aztán tali és elfogadott, mondta nagyon jól érzi magát velem, különleges pasi vagyok. Az első randi végén már csók is volt és 2 éves szép kapcsolat lett belőle. Azért lett vége, mert én rontottam el. Amúgy 171 cm vagyok és 95 kg nagy buslák fej :D

2015. nov. 12. 18:24
 13/22 anonim ***** válasza:
Mert a saját szemünknek jobban hiszünk, mint a Jáksó-hasonmás kamugépeknek.
2015. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
38%
kamu kérdés.....
2015. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 opened paradise ***** válasza:

10

Azért is vagy törzsvásárló :D


Mert a sírás még nem adóköteles.

2015. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%
11-es elhiszem, hogy nem könnyű, nem is erről volt szó, de a férfiak ugyanúgy nem akarnának ronda kinézetű nőkkel ismerkedni, mégis sokszor úgy állítják be a dolgot, hogy csakis kizárólag a nők ilyen felszínesek, hogy külső alapján ítélnek. Gondolom te sem ismerkednél számodra ronda kinézetű nővel. De ezt nyilván nem fogják belátni az itteni nőgyűlölők, mert más szemében a szálkát is észreveszik, sajátjukéban a gerendát sem.
2015. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
63%
16: Sosem próbálkoztam szép lányoknál! Mindig olyan lányoknál próbálkoztam, akiknek van valami "szépséghibája" (értsd úgy: átlagon aluliak, kövérek stb.) De képzeld, nekik is jó pasi kell! Most akkor én ocsmány (ezt a kifejezést lányok ragasztották rám, azóta magamra vonatkozónak tekintem) és alacsony férfiként akasszam fel magam, vagy mi?
2015. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
#16 Nekem speciel a nők 99%-a megfelelne külsőre. Az más kérdés, hogy 1%-uk felel meg belsőre, mert olyan hatalmas igényeim vannak, hogy egy lány legyen kedves, őszinte, intelligens és nem ribi.
2015. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
43%
16! 1 hülye troll!
2015. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
51%

Azért mondjuk,mert így van.Én még csak ronda sem vagyok,van saját stílusom is,adok magamra.Mégsem kaptam esélyt sem soha,egyetlen nőtől sem... :/ Egy beszélgetésre,randira sem.Ez van.

24/F

2015. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!