Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyebár a lányok mindig jönnek azzal ezen az oldalon, meg máshol is, hogy az a férfias, aki magabiztos, van önbizalma, nos, mi a helyzet akkor, ha egy nem helyes, előnytelen külsejű pasi magabiztos?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 19:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%

Az előnytelen relatív. Kivéve ha Gollam.

Ha ellensúlyozza jó beszélőkével, humoros, de nem gúnyos, akkor jöhet. :)

2015. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
37%
A teljes igazság az, hogy a nők alapból észre sem veszik a csúnya férfiakat, ezért nem tekintik őket pasi számba sem. Ez a szöveg, hogy legyen magabiztos meg minden, ez olyan pasikra vonatkozik, akik helyesek ugyan, de nem kezdeményeznek és bátortalanok. Főleg nagyvárosokban nagyon idegesíti a csajokat, hogy szórakozóhelyeken leszólítják őket ronda pasik, és csúnyán el is küldik őket, de eközben meg hangoztatják, hogy egy pasi legyen magabiztos.
2015. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
60%
Hülyének nézik. :-)
2015. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%
Miért, neki nem jobb érzés az, hogy magabiztos? Senkinek sem árt, ha van egy egészséges önbizalma, függetlenül a társkeresés témakörétől.
2015. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
40%

Nekem sokszor volt ronda pasim. Egyszeruen vonzodtam hozzajuk szexualisan. De vegig lattam , h rondak, de nem erdekelt. Komoly kapcsolatnak akartam oket.

N

2015. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
9%
igen! meg hogy vegyél 1 márkás inget és menj gyurni szánalmasok ezek :D
2015. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
56%
Beképzeltnek tartják, és ezzel az ürüggyel elutasítják.
2015. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszok döntő többsége bizonyítja, hogy a lányok nagy része csak a külsőre megy... Akkor viszont jogosan kérdem, hogy miért hülyítik az előnytelen külsejű srácokat, azzal, hogy legyenek magabiztosak, bátrak stb.?...
2015. nov. 12. 20:22
 9/29 anonim ***** válasza:
35%
mert ez által szentnek gondolják magukat hogy huu de nagyon segítettem neki :$ közben meg micsoda 1 nyomorék ez ki röhögik
2015. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%

Az eddigi válaszok döntő többségét férfi írta. :DD


Most komolyan, nektek sehogy sem lehet segíteni, bármilyen tanácsot is ad az ember. Tényleg csak várjátok a sült galambot a szátokba, és hibáztattok másokat. Hogy kicsit igényesebben öltözködni (ez alatt nem márkás cuccokat kell érteni, hanem mondjuk, hogy n vegyél fel utcára kinyúlt pólót, stb), sportolni, megmozdulni kelljen? Azt már nem, különben is milyen felszínesek a nők. Hogy kicsit lazábban kezelni a dolgokat, emberien viselkedni, az önbizalmat növelni? Végképp nem, hát úgysem kellek senkinek, mért próbáljak meg változtatni magamon.


Ha nektek jó a rinyálás, akkor folytassátok nyugodtan. De hogy ettől még nem pottyan az öletekbe egy barátnő, az is biztos.

2015. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!