Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért tartják a vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tartják a vékony férfiakat visszataszítónak, és nem férfiasnak? És miért nézik semmibe őket?

Figyelt kérdés

A kérdés adott,ezeket tapasztaltam a saját bőrömön sajnos,az összes nő csak levegőnek nézett,vagy azt mondta nem férfias,és neki ilyen nem kell...

24/F



2015. okt. 31. 13:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
82%
Vékony és vékony között is nagy különbség tud lenni. Szóval attól függ, mennyire vagy vékony. Én pl. 185cm/70kg vagyok, ami egyesek szerint még vékonynak számít, mégis sok csajnak bejövök, sőt vannak olyanok akiknek kifejezetten ez a testalkat az esete. Mondta is egy lány egyszer, h neki mindig az ilyen fiúk jöttek be, csak általában nem volt önbizalmuk, hogy odajöjjenek hozzá.
2015. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
41%
Nem mindegy, hogyan vagy vékony. Akik alapból erős csontozatúak, azok vékonyan is férfiasnak néznek ki. Akiken van némi izom, de szálkásak, azok is férfiasnak néznek ki. De aki vékonycsontú, és izomtalan, az tényleg férfiatlan jelenség. Változtass a helyzeten.
2015. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
81%
Nekem pont a vékonyak jönnek be, de ezt már lehet neked is mondtam pont.
2015. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:

185 cm/70 kg vagyok nagyjából,de még csak emberszámba sem vesznek a nők,keresztülnéznek rajtam,szóval mintha ott sem lennék.Vagy elmondják,hogy mennyire vékony vagyok,és nyomorék,és ez nem férfias...

Pont ezért nincsen nekem sem önbizalmam,mert észre sem vesznek a nők,nem is érdekeltem soha egyet sem... :/

3-as.

Igen mondtad,de a való életben lehet nem is találkozunk soha,és attól hogy egy embernek bejön,akinek amúgy is van gondolom barátja,hát nem nagyon vagyok ezzel kisegítve... :)

2-est szóra sem méltatnám,de pont az ilyen felfogásúak miatt mint Te, vannak bajban a nem tökéletesnek,és olyan genetikával születő férfiak,szóval szánalmas vagy.

2015. okt. 31. 14:06
 5/65 anonim ***** válasza:
41%
Mert csak a külső számít nekik.
2015. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
64%

Egyszerű asszociációs hurok az egész: izom=erő=férfiasság.

Ugyan ez azokkal, akik a vékonyakat szeretik így fest: vékony=feminin=megértő.

A gazdagoknál így megy: gazdag=hatalma van=meg tud védeni.

A nők természetesen nem fogják elismerni, hogy ezek a képletek valósak, mert akkor azt ismernék el, hogy ők számszerűsíthetőek, egy átlag nő meg halálosan különlegesnek hiszi magát, nem pedig egyszerűen megfejthető logikai sorozatok halmazának, amilyen valójában a legtöbb ember, magamat is beleértve.

2015. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
82%

#1-es vagyok


Akkor nem vagy jóképű, vagy nemtom. Mert én vékony vagyok, de nekem pl. helyes az arcom, és ez bejön a csajoknak. A legtöbb lányismerősöm a külsőnél elsősorban az arcot nézi, sőt van aki csak azt. Szóval sztem nem a testalkatoddal van a probléma.

2015. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
77%
Én hozzámentem egy 180/68kg-s férfihoz. Az, hogy rossz nőnknél próbálkozol, nem jelenti azt, hogy általánosíthatsz és szidhatsz mindenkit, akinek azonos a nemi szerve azzal a néhány utálatossal, aki levegőnek nézett.
2015. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
68%
2-es vagyok a szánalmas felfogással. Pasi vagyok amúgy, 10 centivel alacsonyabb, mint te, és szintén tré, vékony csontozatot és adottságokat örököltem. Csak mivel sokat edzek, van rajtam elég izomzat ahhoz, hogy ne egy kis nyomoronc benyomását keltsem. Ezt meg te is megtehetnéd.
2015. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
54%

de gustibus non est disputandum. Ízlésről nem lehet vitatkozni.

Vannak férfiak, akik a sovány nőket nem nézik semmibe, mert nincs rajtuk mit fogni, mások meg a telteket tartják visszataszító dagad teheneknek.

De amíg egy nőnél a teltség az asszonyos bujaságra, a vékonyaknál meg a kislányos bájra enged asszociálni, addig egy sovány férfi esetében kevés pozitív dologra.

2015. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!