Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg örökké egyedül fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg örökké egyedül fog maradni az a sok átlag alatti pasi aki társkeresőkön próbálkozik?

Figyelt kérdés
Olyan sok alacsony átlag alatti külsejű fiú van társkereső oldalakon. És hosszú évek óta csak próbálkoznak, de hiába, mert sajnos egy nő sem akarja őket, nem jön össze nekik egy kapcsolat sem. Ezeknek a fiúknak az élete egy örök próbálkozás lesz? Vagy esetleg 45 éves kor felett majd megtalálják a párjukat 45 éves kor feletti nőkel, mert addigra már rohamosak csökken a nők száma. Vagy esetleg összejön valaki nekik az életben?
2015. nov. 12. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Addig amíg sírnak és picsognak, tényleg nem jön össze.
2015. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Hát ez már nem csak külső, hanem inkább agy kérdése. Ugyanis aki teszemazt társkeresőn 300 próbálkozásból még egy randira se jutott, az, ha 80+ az IQ-ja, akkor rájön, hogy:

- valami nagy gáz van a profiljával/leveleivel

- javítania kell a külsején

- írásban nem tud érvényesülni, és máshogyan kell próbálkoznia

- ha sehogy sem tud elég jól kinézni, hogy képek alapján esélyt kapjon, szintén máshogyan kell próbálkoznia


Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de ha lenne előttem egy ajtó, amin nekem mindenképpen be kell jutnom, akkor először a kilinccsel próbálkoznék, aztán megnézném, hogy nincs-e a lábtörlő alatt a kulcs, aztán megpróbálnám betörni, aztán ha ez sem megy, bemásznék az ablakon. Na ez is valami ilyesmi. Agy, emberek, agy.

2015. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a külsőn múlik, de aki társkeresőn próbálkozik annak esze sincs sok, ez a legnagyobb gond, ha szar belső társul szar külsővel akkor ott bizony nem sok esély van. De persze ettől még találhatnak ők is valakit, aki hozzájuk hasonló.
2015. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne esze azoknak akik párkereső oldalon próbálkoznak?
2015. nov. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem a saját súlycsoportjuknál próbálkoznak pl.


de más is lehet. pl én (nő) egy ideig fent voltam társkeresőn, és nagyon megtetszett egy férfi profilkép meg szöveg alapján., és látszódott, hogy eléggé összeillenénk. Láttam, h már pár éve fent van.

Felvettem vele a kapcsolatot, és egy rövidet válaszolt, aztán fotó után már nem is válaszolt. Hozzá kell tennem, hogy nem vagyok egy csúnya nő.

azóta eltelt egy év, és felmentem megint az oldalra, látom, hogy még mindig fent van, azóta is társat keres.

namost az ilyen férfi nem tudom, milyen álmokat kerget, ha egy iránta érdeklődő, hozzá szellemileg hasonló, és ráadásul tényleg kinézetre is okés nőt válaszra sem méltat, még csak az esélyt sem adja meg.

mit vár az ilyen? évekig föl van regisztrálva, és várja a tökéletes álomnőt, a többiekről meg egy fotó alapján meg tudja mondani, hogy még egy megismerés erejéig sem kellenek? szerintem van egy pár ebből a kategóriából, mert nem csak átlag alatti, de átlagos kinézetű férfiak között is láttam sok olyat, akik több éve fel voltak regisztrálva.

2015. nov. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer sikerül majd kiölni magukból ezt és valami elvált 2 gyerekes anyuka lehet összejön nekik.
2015. nov. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bolond kerdes! Igen, orokre egyedul maradsz. Mehetsz sirni. Bruhuhhhuhuhhhuhhhhuhhu
2015. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"de más is lehet. pl én (nő) egy ideig fent voltam társkeresőn, és nagyon megtetszett egy férfi profilkép meg szöveg alapján., és látszódott, hogy eléggé összeillenénk. Láttam, h már pár éve fent van. "



abből "látszódott" h tetszik neked? röhej !

2015. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
látszódik, igenm egy szöveg meg kérdőív alapján, elég részletes azon az oldalon a bemutatkozás, hogy kivel vagyunk nagyjából egy súlycsoportban, és kinek hasonló az érdeklődése. Neki volt fent fényképe, és az is tetszett. Mi ebben olyan hihetetlen?
2015. nov. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!