Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki megtetszik, annak mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megtetszik, annak mindig vagy van barátnője, vagy miután megtetszik, viszonylag rövid időn belül lesz neki (nyilván nem én) - lehetséges ennyire szerencsétlennek lenni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem szerencsétlen vagy, csak nagyok az igényeid és mindig az olyan fiúk tetszenek meg akik a legtöbb lánynak szintén bejönnek.
2015. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eljön a te időd! Ne aggódj! Én is így vagyok ezzel...eljön az én időm is! :) szinte már itt kopogtat az ajtómon akit szeretnék! :)
2015. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tetszett már meg olyan is, akit még én is csúnyának láttam, miközben vonzódtam hozzá, szóval nem hiszem.
2015. okt. 10. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Akiket én ismerek csúnya srácokat azoknak 20on évesen nem volt még barátnője, szóval nem hiszem, hogy olyan csúnyák lennének.

Legyél gyorsabb, kezdeményezz rögtön.

2015. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

#1-es jól írta le.

A nők azon 90%-ba tartozol, akiknek csak a legjóképűbb férfiak jönnek be. Ők pedig kedvükre válogathatnak, sőt akár tarthatnak több nőt is.

2015. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak keress it rá a 20 év feletti szűzfiúk kérdéseire, és akad rögtön aki randira hívjon! Azután már csak a 100-ból ki kell szűrni a 95 hülyét!
2015. okt. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen kedves sorstárs, lehetsz/ lehetünk ennyire szerencsétlenek! Nekem pl.: már többször előfordult, hogy a kiszemelt akivel kölcsönös is volt a dolog (több randi után) összejött az exével. (4 srácból /3 és a 4. pedig a legjobb barátnőjével jött össze.) Ők sem néztek ki adonisznak, nem volt sok barátnőjük egyikőjüknek sem. És nem azért, nem vagyok bányarém, tudok pár embert akiknek tetszem, de sajnos nekem meg ők nem, mert nagyon különbözünk (sok dologban).
2015. okt. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!