Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A rövid hajú lányok a gyengéim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rövid hajú lányok a gyengéim és most van egy aki nagyon bejön, lehet ezt már ő is észrevette, kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nagyjából így néz ki, egy egyetemre járunk egyszer már megszólítottam nem ismerkedési célzattal, akkor lefagyott és csak szemeztünk, múltkor pedig észrevettem, hogy nézett, hogyan tovább? Ezek olyan jelek lehetnek ami arra utal, hogy bejövök én is neki?



2015. nov. 14. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Mondjuk elhívhatnád kávézni. Én igent mondok erre ha tetszik a srác. 19/N
2015. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

vagy annyira rondának talál,hogy nem bír nem nézni.

tudod mint a szamár show "ez undorító és visszatszító de egyszerűen muszáj nézni".


de ha mégsem akkor repüljrá.

2015. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lefagyott!

Vigyél jégoldót, és fújd be erősen!

2015. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!