Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jön be nektek? 1. hosszu/rö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön be nektek? 1. hosszu/rövid haj? 2. sovány/teltebb lány? 3. ékszerek, smink, nöies öltözék/átlagos? 4. bunkoság, csunya beszéd/ szép illedelmes beszéd?

Figyelt kérdés
fiúk!! választ

2014. jan. 4. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

- A rövid haj szerintem Többnyire a ropikon áll jól, de nincs kifogásom ellene.

- Teltebb.

- Vagány. Rockos, punkos.

- Veszi poént, nem sértődékeny, talpraesett.


Egyébként rémesen ostoba kérdéseid vannak. Hogyan szedjünk össze egy értelmes képet a nőről, ha a spektrum két végéről biggyesztettél be tulajdonságokat?

2014. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amilyen jól áll neki,inkább teltebb,smink/ékszer ne legyen sok,az átlagos manapság inkább a ku rvás,amúgy a lazább jön be,nem csak bunkóság és illedelmesség van,1-2 káromkodás belefér,az viszont irritál amikor a csaj úgy beszél mintha minimum valami ünnepi alkalmon lennének,ha beülök vele valahová,persze ne legyen alpári,de ne tűnjön sznobnak.
2014. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

-Hosszú haj (barna, göndör).

-sovány, de inkább átlagos.

-fülbevaló, karkötő, nyaklánc, kevés smink, nőies öltözék nem feltétlen a mai divat szerint (most van egy lány, farmercuccokat hord és nagyon dögös).

-szép és illedelmes beszéd, de nem zavar néha egy-egy bammeg.

-bunkóság kizárva.


Több pontot is írhatsz legközelebb, tudnék válaszolni bőven.

2014. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ahha.. értem :) és amugy nekem meg lennének még ehez hasonló kérdéseim..
2014. jan. 4. 18:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Hosszú haj, teltebb, minimális v semmi smink, nőies, de nem qrvás öltözék, nem bunkó, de nem is túl kimért.
2014. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

-hosszabb haj

-ne legyen nagyon vékony, de ne legyen rajta sok husi.

-ékszer és smink nem kell rá nagyon.

-farmernadrág, póló, "laza" cipő.

-ne legyen bunkó, picit beszéljen csúnyán, de ne nagyon. (pl. Ba**meg, basszus, francba).

2014. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
en ugyan csaj vagyok de a kommentek miatt megnéztem ezt a kérdést és pozitiven csalodtan ugyan is én eddig azt hittem hogy a pasiknak az apszolut vékony lányok jönnek be, én nem vagyok olyan vékony de nem vagyok dagadt vagy ilyesmi de eddig azt hittem hogy esély sincs de ezeket a válaszokat hallva örülök :-)
2014. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. mindegy, de ha rövid legyen festett szőke és kócosra zselézve

2. inkább az átlagos. ne legyen kövér de vézna se.

3. nőies öltözék smink ez nekem elég fontos. elvégre nő, öltözzön nő módjára :)

4. nem bírom a bunkó lányokat... de azért ha kiszalad a száján nem fogom megvetni. csak ne viselkedjen úgy mint egy proli (a nőiességhez sztem ez is hozzátartozik)

2014. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1.hosszú haj (valahogy vonzóbbak)

2.mindkettő attól függ mennyire sovány/telt

3.átlagos

4.illedelmes beszéd


Ha lenne még ilyen kérdésed nyugodtan felteheted.

2014. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha már divstos a Nő, az nálam rossz pont. Főként azért, mert nagyon kevés olyan divat volt, ami jól állt a Nőknek. 1 kezemen meg tudnám számolni. A Nő, mindegy, hogy csinálja, minél többet mutasson meg magából. Ne a divat irányítsa, hanem, hogy mi áll neki jól.

Nálam az ideális Nő fodros miniszoknyában van, magassarkú lábbeli, szűk fölső, ês ha lehet, dekoltázzsal. Minden, ami ezen felül van, az már szemfémyvesztés. Pl. Felturbózott haj, festett műköröm, smink, éxerek. Nálam az ideális Nőnek minimum D-s melle van. Aztán lehet nagyobb is. Bármekkora. Nálam az ideális Nő éppen hogy töltöttgalamb.

A legtöbb Nő elköveti a következő hibákat. Csípőnadrág. A Nő 1ik legszebb alkattésze a szép gömbölyű feneke. Na már most a csípőnadrág ezt a gömbölyűséget semmisíti meg azzal, hogy kettévágja. Használat közban lecsúszik, és ahelyett, hogy kifeszülve kijavítaná az esetlehes hibákat, eltrotykosítja még azt is, ami addig szép volt. Nehéz elhinni, hogy a Nők a szép gömbölyű fenék helyett trotykos, szattyán -icsára vágynak.

Nadrágszoknya.

Azon kívül, hogy becsapás, rendkívül előnytelen, ahogy a Nő lábai kőzött fityegnek azok a nem odavaló dolgok.

Ha egy pult mögött deréktól fölfelé meglátnék egy nagy Mellű Nőt, amitől felállna a -aszom, ha kijönne a pultmögül és meglátmám, hogy nadrágszoknyában van, biztosan lekonyulna. Miért is becsapás. Mikor egy Nő miniszoknyában van, a férfi ösztönösen úgy érzi, karnyújtásnyira a behatolás lehetősége, mivel a szonya alatt már nincs semmi. Tudjuk, hogy akár Bugyi is lehet, de azt ki látja. A nadrágszoknya elsőre a könnyű behatolás reményét kelti, de mikor az ember meglátja a lábak között fityegő akadályt, csalódás éri.

Voltak jó divatok is. Pl az oldalt felvágott szoknya. Ez diszkrét is volt, egyúttal sokat sejtetett.

Jó megoldás pl a Mellek megmutatása. Ezt szinte kortól függetlenül lehet alkalmazni. Egy átlátszós blúz csodákat tesz.

2018. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!