Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok akik társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik társkeresőn vagytok, milyen levelekre/üzenetekre írtok vissza?

Figyelt kérdés
Az oké hogy a sablon és a "Szia, mizu?" -ra nem válaszoltok meg is értem. De mi az amire visszaírtok? Tudnátok példákat írni amik bejöttek, vagy tippeket, mert próbálok minden lánynak egyedi üzenetet írni, ami nem sablonos, de legtöbbször nincs válasz.
2015. nov. 14. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Amelyik mellett helyes srác képe van gondolom :D
2015. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sokat elárul valakinek a profilja. Ha képes egy bemutatkozót korrektül megfogalmazni, nem csak sablonos maszlaggal telenyomni, az azt tükrözi, hogy ismeri magát és ez számomra pozitív.

Ha tele van helyesírási hibákkal, vagy szóismétlésekkel, értelmetlen dolgokkal, az nem az... Általában ha kapok egy üzenetet, az első hogy megnézem az illető profilját. Elolvasom azokat a részeket, amiket ő fogalmazott meg, ki ő és kit keres. Ezután jöhet a többi infó, hogy hány éves, hol lakik, stb.

Ha a második rostán is átesett, pl. nem 600 km-re él tőlem és a levele is megfogott, akkor nagyon szívesen válaszolok.


Egy levélben mi foghat meg? Ha nem sablonos, nem erőltetett. Szeretem, ha reagál a bemutatkozómra, ha egy pár szóban leírja, hogy kit keres és ha nem azonnal telefonálni, meg találkozni akar, hanem szívesen vált pár levelet mielőtt ezen továbblépnénk. Az internetes ismerkedésnél számomra kicsit "ajtóstól a házba rontás", ha valaki azonnal a telefonszámomat kéri. Élőben más, de itt mindenképpen megér egy pár levélváltást, hogy kiderüljön, egyáltalán van-e miről beszélni. :)


Nem kell azonnal teletömni a levelet mindenféle fölösleges infókkal, elég ha pár sorban ír, de az legyen velős és legyen valamiben más, mint a többi. Mivel az ilyen társkeresősökön az én tapasztalatom az, hogy sokan írni sem tudnak, nem tudják kifejezni magukat, ezért számomra ritka az a levél, amire szívesen válaszolok, pedig szerintem nincsenek nagy elvárásaim. Ez van...

2015. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha pl. a képeim vagy a bemutatkozó alapján valamilyen kérdéssel indít. Ami megragadta egy részlet, akkor arra kérdez rá, vagy ha vele is történt hasonló. Pl. járt abban a városban, szereti azt a dolgot csinálni stb. Ha viccesen (de azért nem sértőn) kérdez rá, az még jobb.
2015. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen egyetértek ezzel amit a #2-es mond, csak ha egy fiú már úgy kezdi, hogy xy vagyok és olyan lányt keresek aki ... meg ... akkor a lány már egyből azt látja hogy na megint egy bemutatkozás.... és szerintem már ezt is sablonos levélnek tekinti, és lehet hogy tovább sem olvassa. Azt is megértem, hogy nem lehet a napi levéláradatokra visszaírni, csak tényleg a nagyon jókat választjátok ki és azokra írtok, de ezzel a fiúkat pedig a "földbe döngölitek" akaratlanul is. Igen az sem lenne jobb, hogy ha annyi választ kanánk vissza, hogy "Nem, bocsi" mert ez is rosszul eshet akárkinek.

21/F

2015. nov. 14. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Én olyanra, ahol életkor, lakhely, végzettség, kép, levél tetszik. :) A levél ne legyen rövidke, ne hemzsegjen a hibáktól. Legyenek benne kérések.
2015. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először megnézem a profilját és ha az alapján szimpatikus, akkor olvasom a levelet. Nem szeretem ha túl hosszú és csak magáról áradozik, legyen benne néhány kérdés az adatlapom alapján. De persze a fontosabb dolgokat írja le magáról, vagy hogy mi az ami közös lenne bennünk

22/L

2015. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!