Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkeresési tippek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresési tippek, tanácsok? Hogy lehet eredményesen ismerkedni párkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Kinek mi jött be, mit talácsol, vagy mit kifogásol mások netes párkereső próbálkozásaiban? Szerintetek milyen egy bemutatkozás, ami felkelti a másik érdeklődését, ti milyen bemutatkozásra reagálnátok szívesen, mit tartotok mások legnagyobb hibáinak ilyen oldalakon?

2015. nov. 15. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerencse kérdése az egész társkeresés.


Szerintem a hasonlóság a fontos!

Hogy hasonlót találjon az ember akivel megértik egymást!


a társkeresők többnyire fizetős,

fórumok,oldalak ,chat ami ingyenes ott is lehet ismerkedni és még rá adásul ingyen is vannak!


Sok ismerősöm chaten,különböző oldalakon és társkeresőkön találtak egymásra,

de van olyan aki baráti társaságba találta meg a társát!


Szerintem az egész szerencse kérdése!


Sok sikert és szerencsét kívánok mindenkinek!

2015. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A netes tárkeresési oldalakon úgy lehetsz "eredményes", ha arra az eredményességre gondolok, amire te, hogy össze-vissza kamuzol magadról mindent, és kamu képeket töltesz fel.

Az életben viszont úgy lehetsz VALÓJÁBAN eredményes, ha mindig önmagadat adod és nem akarsz többnek látszani, mint aki, még akkor is, ha emiatt sokan elfordulnak tőled és nem vesznek rólad tudomást. De legalább nem állsz be a sorba.

2015. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nyilván szerepet játszik a szerencse is, de azért lehet a szerencsének segíteni, mert nem mindegy, hogy csak felmész egy ilyen oldalra és csak várod a szerencsét/csodát, vagy teszel is fel egy jobb képet, írsz magadról valamit, ami felkelti mások érdeklődését.


én csomó embernél azt látom, hogy feltesz egy rossz képet (vagy még azt se) és odaírja bemutatkozás helyett, hogy írj, ha érdekellek. nyilván írhatnak így is, de nem sokkal nagyobb az esélye hasonló emberekkel megismerkedni, ha valami értelmeset írsz magadról?

2015. nov. 15. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Eredményesen: talán kép nélkül. Bár mi számít eredménynek. Hogy egy lány visszaírjon? Ahhoz nekem sokkal jobban bevált, hogy kép nélkül ismerkedjek, mert jól megfogalmazott és kíváncsiságot megfelelő mértékben felkeltő levelekre azért szoktak válaszolni a lányok, és lehet velük beszélgetni. Persze ez is csak az első képcseréiig, utána bármilyen előzmény is legyen, azonnal lelépnek. Ha meg képpel próbálkozom, akkor ugyanolyan stílusú levelekre nem is reagálnak, amire kép nélkül simán válaszolnak. Tehát a netes ismerkedés is azon múlik, ne legyél ocsmány és alacsony, mint én.
2015. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Szerencse kérdése az egész társkeresés. "


Így van, de mindenki a saját szerencséjének a kovácsa. :)

2015. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
N. vagy F. vagy?
2015. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!