Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A budapesti turisták között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A budapesti turisták között megfigyelhető hatalmas férfitöbblet mennyire befolyásolja a nemek arányát és okoz társkeresési nehézségeket az ott élő férfiaknak?

Figyelt kérdés

Sajnos elterjedt Budapestről, hogy olcsó bulis hely, ahol nagyon könnyen lehet nyugat-Európai férfiként nőt találni. Ez sajnos igaz is. Viszont a probléma azzal van, hogy az a rengeteg turista 90%-ban férfiakból áll.

Ez mennyire érezhető egy ottani férfinak?


2015. nov. 8. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy velem van a baj, de nem értem a kérdést! a kérdés arra irányul, hogy az idejövő turistáknak gondot okoz-e itt nőt találni?
2015. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a turistának hanem a budapesti férfiaknak.
2015. nov. 8. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint az itteni pasiknak mennyire érezhető az, hogy a külföldi pasik voltaképpen konkurrenciák az értelmes, átlagosan jó külsejű lányok-nők "piacán"?
2015. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Baromira nehézségeket okoz,mert ezekkel simán szóba állnak,velem meg nem...

Nekik még sok dolgot meg is tesznek,ugrálnak utánuk,velem meg egy randira nem volt képes egy sem soha eljönni...

24/F

2015. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Légy szíves, jelöld meg a hivatalos forrást, ami szerint a turisták 90%-a férfi. Köszönöm.
2015. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudsz angolul, játszd el, hogy külföldi turista vagy, és neked is jut punci!
2015. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most már van társkereső-turizmus is? Nem is tudtam. Amúgy mostanában nem a turista volt sok a fővárosban, hanem a menekült.
2015. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy baromság ahogy van. 2 barátnőmmel költöztem pestre pár éve, aztán még 4 volt osztálytársam jött fel, na vajon hány talált magának külföldi túrista párt? Egy se. Én is itt született és itt dolgozó pasit találtam meg ők is. Nem sok olyat ismerek aki így pasizott be. Olyat igen aki külföldivel van, de azok vagy nemzetközi társkeresőn vagy külföldi tanulmányok során jöttek össze. Amúgy marhára nem áll meg a 90% és nem minden nő dobja hanyat magát nekik. Nem is tudom honnan szeded ezt.
2015. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztalom, amit az előző írt: azoknak lett külföldi párjuk, akik kimentek külföldre dolgozni. Senkiről nem tudok, aki Magyarországon jött volna össze külföldi turistával.

Amiről írsz, az a fesztiválturizmus, meg a legénybúcsú-turizmus, de az nagyon kis részét teszi ki a teljes turizmusnak. De ők egyéjszakás kalandokra hajtanak és/vagy léteznek erre szakosodott "hölgyek", akik az ő igényeiket elégítik ki (és a pénztárcájukat apasztják le). Ha neked ez jelenti a konkurenciát, akkor elgondolkodtató, hogy milyen nők jelentik a célcsoportodat, és esetleg érdemes lenne rajta változtatni...

2015. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!