Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lesz valaha is párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lesz valaha is párom, ha egyáltalán nem érdeklem a férfiakat?

Figyelt kérdés
Randim is utoljára kb. 2 éve volt, olyannal, aki nem is igazán tetszett, csak adtam neki egy esélyt, ráadásul borzalmasan is sikerült.
2015. nov. 15. 15:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy nem érdekled? Ezt miből szűrted le? Külső vagy belső okai vannak? Az utolsó randid miért nem sikerült? Most mi az általad leírt 2 mondatból nem igazán fogjuk megfejteni azt, amire még magad sem tudod a választ...


E mellett még az az eset is lehet, hogy észre sem veszed, hogy érdekled a férfiakat. Nincsenek férfiaktól elkapott tekintetek, mosolyok? Nem mindenki megy ám oda, hogy "hé, bejössz". Volt 2-3 olyan nő ismerősöm is, aki elpanaszkodta ugyanazt, mint te. Erre felsoroltam nekik pár közös ismerősünk, akik látványosan nyomultak rájuk. A válasz: De ők nem olyanok...

2015. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Most te vagy tényleg nagyon csúnya lehetsz, vagy olyan a személyiséged, kisugárzásod, hogy nem mernek közelíteni feléd. Vagy mindezt csak bebeszéled magadnak, mert esetleg önbizalomhiányos vagy és önértékelési zavaraid lehetnek, és észre sem veszed magad, és a környezetedben élőket.

Erre te tudod a választ egyedül, miért van így.

Bár, igaz, említetted hogy érdekelnek a férfiak.

Tessék ismerkedni akkor.

De szerintem ne írj olyanokat hogy nem érdekled a férfiakat. Ez már negatív hozzáállás, alábecsülöd magad, jóhogy önbizalomhiányos vagy.

Másrészt, írod hogy 2 éve volt randid utoljára. De minek randizol olyannal, aki egyáltalán nem is tetszik?

Csak hogy, legyen valakid? Olyannak adj esélyt, aki neked is tetszik és nem vagy közömbös iránta. Az a baj, hogy zárkózott lehetsz, tele lelki gondokkal és gátlásokkal. Ha te párkapcsolatra vágysz, akkor menj és ismerkedj. Aki valamit akar, az tegyen érte. Takaríts rendet a fejecskédben hogy tisztán láss és helyreálljon a lelki egyensúlyod, önbizalmad. Anélkül így maradsz.

2015. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azért randiztam olyannal, aki nem is igazán tetszett, mert különben egyáltalán nem lett volna randim az évtizedben. Bőven sok egy kezem arra, hogy összeszámoljam egész életemben hány randin voltam, és ezek között is évek teltek el.
2015. nov. 15. 20:02
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Azért randiztam olyannal, aki nem is igazán tetszett, mert különben egyáltalán nem lett volna randim az évtizedben."


Ha ló nincs, jó a szamár is, ugye? De gáz..

Gratulálok a felfogásodhoz! Így ne is csodálkozz, hogy nincs senkid, a srácok biztosan kiszúrják a "pozitív" kisugárzásodat és mentalitásodat.

2015. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Na Kedves kérdező, meg is van az egyik ok a kérdésedre.

Áltatod magad és másokat is, és egyszerűen döntésképtelen vagy. Vagy csak nem tudsz olyan döntést hozni ami neked is jó, mert nem tudod kifejezésre juttatni. Labilis állapotra vall. Amíg a fejedben nem raksz rendet és nem vagy őszinte még saját magaddal szemben sem, addig ne is várj párkapcsolatot. Van terhed és gátlásod, amit le kéne dobni, hogy könnyebb legyen az életed. Nem vagyok pszichoterapeuta, csak ismerem a helyzetet. :)

2015. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
8-asnak van igaza !!!
2015. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!