Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon léteztek valaha valódi...

Vajon léteztek valaha valódi sellők? Lehetséges ez? Csúnyák voltak, vagy szépek? Gonoszak vagy jók? Hallani mendemondákat a szirénekről akik a tengerbe csalják a szerencsétlen férfiakat, akik aztán megfulladnak.

Figyelt kérdés
Régóta érdekel ez a téma,kiskorom óta(kedvenc mesém Andersen Kishableány-a volt,az 1975-ös),akkor gyerekfejjel mérlegelve arra jutottam,VALAMINEK lennie kellett,ha egyszer az embernek ilyen bődületes hülyeség jutott az eszébe,hogy hal meg ember...
2011. jan. 8. 21:03
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
0%
Nem. Nem léteztek. Ennyi.
2011. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ha ennyire szkeptikus vagy,mit keresel ezen az oldalon?
2011. jan. 8. 21:24
 3/28 anonim ***** válasza:
Ezen én is tűnődtem régebben... :D Végül is vmi alapja minden hiedelemnek van. De hogy a sellőké honnan származik, nem tudom... Igazából én se nagyon hiszek benne, hogy valaha is léteztek.
2011. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
és akkor a sárkányok ?? amúgy szerintem sincsenek,az emberek szerintem szoktak csak úgy kitalálni dolgokat.
2011. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
láttam már valami képet egyszer a H2Ohoz kapcsolódóan, amin elvileg egy sellőtetemet találtak, vagyis hasnlított, állítólag emberek akik ott laktak, és a vízbe vágytak, átalakult a szervezetük, azátn kihaltak, de szerintem kamu..
2011. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
27%
Mi az, hogy mit keresek itt, ha szkeptikus vagyok? Ez nem egy szelemekkel és mitológiai lényekkel foglalkozó blog! Mellesleg akkor létezett minotaurus, kígyóhajú medusa, embertestű ló, kecskelábú ember is? Gondolkozz már, mielőtt hülyeségeket beszélsz.
2011. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
*szellemekkel
2011. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Nem léteztek,fantáziaszülemények, sárkányokról is sokat hallani a középkori mende-mondákban,még sem léteztek.

De ennek ellenére nekem a kis hableány volt a kedvenc mesém,és én is sokat gondolkodtam a trémán,persze még 10 éves korom előtt!(de ezzel nincs semmi baj)

2011. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs maradványuk, stb.

Feltételezések szerint egy köveken ücsörgő fókafélét néztek a (szex)éhes matrózok női alaknak, némi rum és émelygés miatt. Legalábbis ezt olvastam.

2011. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 8. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!