Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30koruli nok miert nem mennenek bele egy kapcsolatba egy naluk fiatalabb ferfival?

Figyelt kérdés

22 vagyok, a sajat korosztalyomban nem talalok megfelelo komolysaggal rendelkezo not, aki valoban hosszabb tavra tervezne kapcsolatot. Aki nalam idosebb (28-30) azok meg inkabb a veluk egykorut vagy idosebbet reszesitik elonyben.


Miert nem kepesek elfogadni azt hogy valaki fiatalon is rendelkezhet megfelelo komolysaggal, akar csaladalapitas akar mas teren?


Tarskereson es a valo eletben is ugy kezelnek mintha gyerek lennek, meg sem hallgatnak mit is szeretnek valojaban.


2015. nov. 15. 19:09
1 2
 1/14 opened paradise ***** válasza:
Már a kérdést sem értem. Szerintem nagyon soka belemennének.
2015. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek, valamit te nem csinálsz jól.
2015. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én elfogadom, hogy téged ez vonz, de engem nem vonz ez a felállás, szóval nálam nem járnál sikerrel. Nekem nem megy. Volt próbálkozás. Te is fogadd el, ha egy nő nem akar idősebb lenni a kapcsolatban.
2015. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Engem mindig is zavart, ha a másik fiatalabb. Ez van. Fogadd el. Én elfogadom, ha valaki férfiként az idősebb nők társaságát keresi. Nem nézek rá furcsa szemmel, sem a nőre, aki ebbe belemegy. Nemrég egy ilyen baráti pár házasodott, a nő 10 évvel idősebb. Egészségükre.

Nekem ez nem kéne.

2015. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség,én már mentem bele ilyesmibe.Aláírom,hogy lehet valaki komoly akár ilyen fiatalon is,de én még eddig azt tapasztaltam,hogy agyilag nem ugyanott járunk az illetővel,amennyiben ő fiatalabb négy-öt évvel.Az sokat számít,még másképpen látja világot.Én ezt tapasztalatból mondom.Szóval gondold bele magad a másik fél helyzetébe is.Nem mindenki akar tanítónőt játszani.Mondjuk nekem tetszett volna ez a felállás,de hát pont engem nem vettek komolyan.Ez van...
2015. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Kapcsolatra lehet hogy nem kellesz, de szexre simán bevállalnak. Aztán majd ha te is 30-as leszel, lehet komoly kapcsolatod az akkor már korodbeli 30-asokkal.
2015. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyereknek tekintenek, mert hozzájuk képest gyerek vagy. Ha magamat veszem alapul, akkor én egyetemet végeztem. 24 évesen diplomáztam le, utána dolgozni kezdtem teljes munkaidőben. Már volt tapasztalatom gyakornokként, ráadásul ugyanott maradtam, a pályám hamar felfele ívelt és egész nagy sikereket értem el a 4 év alatt. Most már gyereket szeretnék, kettőt a következő 4 évben, aztán majd újra munka és karrier.

Ezt számba véve, akkor egy 22 éves fiatal még tanul, esetleg gyakornokoskodik valahol. Jó esetben már önálló, ennyivel előrébb van sok kortársánál, de ennyi.

Akarsz már most gyereket? 22-23 évesen úgy hogy még az egyetemet sem fejezted be?


Egyszerűen teljesen más életszakaszban vagyunk.


Az élettapasztalatról úgy általában nem is beszélve.

2015. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"22-23 évesen úgy hogy még az egyetemet sem fejezted be?"

Az erre adott válaszod pedig bármi is legyen, rossz válasz.


#7

2015. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
mert jó eséllyel kijön h az életben viszont kevésbé vagy tapasztalt
2015. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten kedvelem a fiatalabb fiúkat, mert köztük még több olyat találok, akire azt tudom mondani, vonzó...

Nem tudom, miért, de a hozzám illő korú pasik,(40 év), hát kopaszodó, pocakos...Nekem meg ez nem jön be, ez van, egyszerűen nem tudom rávenni magam...

A fiatal fiúknál én csak attól tartok, előbb-utóbb rájöhet, hogy mégis mást akar...Még élné szabadon az életét, vagy pár év múlva rájön, mégis idős vagyok hozzá.Volt fiatalabb barátom, 5 év volt köztünk, az nem is olyan sok, mégis előjöttek ezek a problémák és szakítás lett a vége."'Mert ő még karriert akar, még megalapozni a jövőjét, még nem akar komolyabb kapcsolatot senkivel, stb"...De 4 évig hitegetett, amig nem szembesült vele, hogy én mennyire komolyan veszem, aztán beijedt.De úgy érzem, nem is lenne etikus, ha elvárnám, hogy annyira fiatalon elkötelezze magát.De lazább kapcsolatra simán összejönnék fiatalabbal, ha amúgy az ideálom a srác ;)

2015. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!