Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes kompromisszumokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kompromisszumokkal belemenni egy kapcsolatba? (Konkrét helyzet lejjebb. )

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, két komolytalan, két hétig tartó "kapcsolatom" volt eddig. Kezdem belátni, hogy rám valószínűleg a vénlány szerep jut(ott), nehéz beletörődni, de megoldható.

Most viszont képbe jött egy srác, két évvel fiatalabb nálam, odáig van értem... de... nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy még "kisfiú".

Viszont a sok átverés és hülyítés után üdítően őszintének és kedvesnek tűnik. Nem csak tűnik, az is.

Ti belemennétek egy kapcsolatba azzal a kompromisszummal, hogy nincs "tüzes szerelem", de van egy (fiatalabb...) biztos pont?



2013. márc. 2. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
belemennék,de jobb lenne egy érett :)
2013. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is,ne sajnáltasd magadat,hogy 20 évesen kezdtél beletörődni,hogy neked a vénlány szerep jutott :D

Ismétlem,20 évesen vénlány szerep...?


Másodszor pedig,kompromisszumok nélkül egy kapcsolat sem fog működni.Ha az elején még nem kell kompromisszumot kötni,akkor majd 1-2 év után kell.

Szerintem ha tetszik neked,akkor mindegy,hogy 18 éves...valószínűleg van olyan érett mint te.Vagy te vagy olyan éretlen mint Ő :)

2013. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fospuska ***** válasza:
vénlány 20 évesen.... :) nah,kapd csak el azt a 18-ast. lehet,hogy tud olyasmit,amivel a két másik bohóc nem dicsekedhetett.
2013. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a két év igazán semmi, ismerek jóval nagyobb korkülönbségű párokat is, ahol szintén a nő az idősebb, és teljesen jól megvannak, szeretik egymást.

Viszont úgy ne menj bele egy kapcsolatba, hogy ha más nincs, akkor jó lesz ő is, mert ebből hosszútávon nem valószínű, hogy boldogan jönnél ki.

Mellesleg 20 évesen még egyáltalán nincs veszve semmi. Én is hasonló helyzetben vagyok, 22 évesen még csak két komolytalan lánnyal hozott össze a sors pár hónapra, egyik sem volt az igazi... de sosem éreztem még magam egy született agglegénynek. Úgy vagyok vele, ha itt az ideje, találkozom majd azzal a Lánnyal, addig meg minek erőlködjek, újabb futó kapcsolatok reményében...?

2013. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Először is: köszönöm a válaszokat:)

A "jutott" felét azért írtam zárójelben, mert nyilván 20 évesen még nem vagyok >vén<lány, de ha így halad... még megtörténhet :D

2013. márc. 2. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így mentem bele egy kapcsolatba. Már nagyon egyedül voltam, előtte én is sokat csalódtam az emberekben és akkor megismerkedtem valakivel, akinek van néhány olyan tulajdonsága, amitől falra tudnék mászni, viszont van sok jó is. És belementem. Nem bántam meg. Ha nem vagytok egymáshoz valók, az úgyis kiderül, ha meg igen, akkor mázlid van. Szerintem próbáld meg vele. És amúgy az én párom is fiatalabb nálam egy évvel.
2013. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tyler913 ***** válasza:
Itt alapvetoen nem azt latom problemanak,hogy fiatalabb a srac,hanem hogy nem szereted. Mindenki mas,de az en szemelyes tapaaztalatom az,hogy nem eri meg kapcsolatban lenni csak azert,hohy ne legyel egyedul. Ha mar az elejen sem oszinte es teljes a vonzalom,hanem csak a maganytol valo felelem hajt,akkor tul nagy a kompromisszum,amit kotni akarsz.
2013. márc. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mentem így bele kapcsolatba, és megbántam. Bár ez így rossz kifejezés, hogy megbántam, mert igazából nem bántam meg, mivel fontos tapasztalat volt a jövőmre nézve: számomra egy olyan kapcsolat, amiből hiányzik az az érzés, hogy odavagyok a másikért és nem érzem, hogy elgyengülök, ha csak a szemembe néz, az egyszerűen nem teljes. Mint egy étel, amiből hiányzik az egyik alapvető fűszer. Úgy is meg lehet enni, végülis nem annyira rossz, elvagy vele, de nem az igazi és vágysz a finomabbra. Ez is ilyesmi. Azóta nem kötök ilyen kompromisszumot és neked sem tanácsolom. Nem egy 60 éves magányos özvegy vagy, akinek már minden mindegy, csak legyen valaki, még csak 20 éves vagy könyörgöm.


27 L

2013. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!