Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hosszú- tíz éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bubachangh kérdése:

Egy hosszú- tíz éves kapcsolat- mögött állok, Ő hagyott el. A társkereső oldalak nem az én világom, megpróbáltam, de eddig semmi. A gond az, hogy egyre inkább hiányzik a nő. Mármint a szex. Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval egyre inkább hiányzik, mert eddig megvolt a biztonságos szex, nem csaltuk meg egymást (bízom/tam benne) egyszer sem. Hipochonder vagyok.

Kezeltek párszor, így kicsit felnőttebb fejjel, már nem annyira vészes, de még így is bennem bujkál a félelem a HIV-től...

Ezen a téren, mivel már több mint 15 éve foglalkozom vele eléggé kikupálódtam. Tudom miként terjed, melyek a legújabb gyógymódok,társadalmi, szociális problémái a betegeknek, stb..

Nem erre vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy miért csábulok el néhány bérnő fotója láttán, hiszen őket annyira könnyen megkaphatnám, pár tízezer forintért. Azután meg azon, hogy beteg lettem-e? Tudom, hogy nem vagyok normális, de van erre egyáltalán épeszű, (és biztonságos főleg!) megoldás? Van még, aki ezen őrlődik? Van erre megoldás?

Köszönöm!



2015. nov. 16. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Konzultálj Hajdú Péterrel! :D


Normális vagy igen, vagyis gondolom, és érthető hogy 10 év rendszeresség után, valami megszakadt, kizökkentél és most valahogy ennek a hiányát szeretnéd pótolni, ezzel szerintem minden ember így van.

Majd újra megtalálod azt a személyt, aki betölti ezt az űrt az életedbe. Addig meg élvezd ki a szabadságot. :)

2015. nov. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Több, mint 30 nemi betegség van, nem csak a HIV, köztük több halálos is lehet, ha nem fedezik fel.
2015. nov. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Miert kell ehhez prostikat igenybe venni? Ismerkedj inkább. Mindig van olyan nő aki nyitott egy egyéjszakás kalandra is. Én prostikat bottal nem piszkálnék meg a helyedben. De inkabb tartos kapcsolatot keress.
2015. nov. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na, most kezdek félni, ezt írtad: "Több, mint 30 nemi betegség van, nem csak a HIV, köztük több halálos is lehet, ha nem fedezik fel."


Nehezen hiszem, hogy igaz.

2015. nov. 20. 18:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Merthogy, inkább több mint 40... :)
2015. nov. 20. 18:45
 6/7 A kérdező kommentje:

Előzőhöz:


Nem az a gond, hogy nem tudsz olvasni, hanem az, hogy nem tudsz gondolkodni, de a legnagyobb baj, hogy ezt még le is írod...

2015. nov. 25. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:

5: Nem tudok róla.:)

Milyen irodalmat olvastál?

Nekem saját weboldalam van a témáról.

2015. nov. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!