Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít a testsúly?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a testsúly? Pár kiló leadásával könnyebb lehet barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
95 kiló vagyok sportolok 6 éves korom óta, izmos vagyok de van rajtam némi felesleg is, olyan a genetikám, hogy az arcom és a hasamon látszik meg :D Számíthat ez valamit?:D Tök ökör kérdés, de amíg 10 kilóval könnyebb voltam addig semmi problémám nem volt a csajozás terén, ennyire a külső dominál a csajoknak?
2015. nov. 17. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy az átmeneti sikertelenségedet a lányokra kened meg a kilóidra. Hány centi vagy? Egy kis felesleg teljesn elfogadható, pláne, hogy ez a 95 kg nem színtiszta zsír.
2015. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaáznidból 20 éveses vagyok eléggé kajla, de 1 éven belül sok dolog jött a lecsóba így kicsit nehezebb időszakom volt lehet itt a hiba, de ettől függetlenül lehet ilyen jellegű is a probléma, valakinek van ilyen jellegű tapasztalata?
2015. nov. 17. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Abszolút nem számít!! Én is azt hittem, én viszont elég kövér voltam és lett barátnőm. Most kisportoltam magam, és lefogytam, baromi nagy munka volt és hiába keresek lány nem akarnak, szóval sz*rt sem ér!!
2015. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!