Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen vitaminokat, táplálék...

Milyen vitaminokat, táplálék kiegészítőt ajánlotok amivel tudnék némi kilót felszedni?

Figyelt kérdés

1 hónap alatt 12-15 kg fogytam. Azóta minden nap változik a testsúlyom (1 kg felmegy majd következő nap mínuszban van.. következő nap pluszban utána megint mínuszban....s így tovább)

Voltam orvosnál... pajzsmirigy vizsgálat,vérvétel,hasiultrahangon,de nem találtak semmit.

Jelenleg 172-175 cm vagyok és a mérleg 59 kg mutatott (holnap már biztos 58 kg)

Az orvosok annyit mondtak hogy stressz miatt lehet.


Esetleg tudnátok valami vitamint ajánlani ami szerintetek jó?! Személyes tapsztalatokat szívesen fogadok.


20/F



2015. szept. 18. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Enis pont ilyen vok kicsit magasabb es en is 20/f
2015. szept. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég keveset tudsz ezekről a dolgokról :(


Először is olvass utána testsúly mérésnek. Mikor kell végezni, mi számít valódi plusznak illetve mínusznak.


Másodjára olvass utána testalkatoknak és főleg az ectomorf testalkat tulajdonságainak.


Vitaminokból a B vitaminok csinálnak étvágyat, (én szinte farkaséhes szoktam lenni tőle) plusz az idegeidre is jó hatással vannak. Ezen kívül izmosodni tudsz, amitől szintén nem csak a súlyod nő, hanem -hacsak nem fárasztod magad túl- jól tudsz aludni. Jógát, relaxációt tanulhatnál szintén a stressz ellen. Az orvos írhat fel Neked Nutridrinket.

Egyél sok, lassú felszívódású szénhidrátos kaját. Ezeknek is utána tudsz nézni neten. Ha beírod, hogy tömegnövelő étrend akkor a testépítéssel foglalkozó oldalakon szintén olvashatsz arról, hogy hízzál okosan.

2015. szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Semmi probléma nem volt... egyszercsak hirtelen.. 1 hónap alatt ment le 15 kg.

Másrészt köszönöm válaszod.

2015. szept. 18. 10:39
 4/5 anonim válasza:

Szerintem csak egyszerűen most állt be az anyagcseréd. Én ezzel ugyan így voltam, csak fordítva. :P Ha az orvosi leleteid stimmelnek, akkor

Szerintem nincs mitől félned - a magasságodhoz a tömeged szerintem teljesen jó..

2015. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
C-1000 ehhez BCAA-t vagy Mega Daily One-t szedhetnél még , nem hiszem hogy híznod kéne . Annyi az egész hogy táplálkozz egészségesen , vigyél be minőségi táplálékot hidd el akkor lesz a legjobb és ne legyél dilemmában hogy hány kiló vagy .
2015. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!