Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan nyissak a fiúk/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyissak a fiúk/férfiak felé? 18/L (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Többen is mondták,hogy a külsőm rendben van, de mégsem tetszem kb senkinek. Mit csináljon egy lány,hogy leszólítsátok,ha tetszik? Hogyan mutassam ki?

Baráti társaságban vidám vagyok, elbeszélgetek mindenkivel, de ez általában külső szemlélő nem látja rajtam.



2015. nov. 18. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Pl írj rám! Az tök jó nyitás lenne. :D
2015. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy nem tetszel senkinek. De amúgy ne is a külsőddel akarj eredményeket elérni. Csináld úgy, hogy valaki a lelkedbe szeressen bele.
2015. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Majd én nyitok helyetted: szia, van kedved valahova beülni eg kv-ra?:)

18f

2015. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
képet kérünk privátba
2015. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedés nem rossz ötlet szerintem...De azért csak óvatosan :)
2015. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél, nekem is küldhetsz egy képet. Én nem ismerkednék, csak kíváncsi lettem, milyen az amikor "rendben van" a külső. Nem leszek bunkó, tényleg csak érdekel. Üdv
2015. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én szívesen ismerkednék veled :)

19/F, Budapest

Írj levélben ha ismerkednél :)

2015. nov. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tedd szét a lábad!

(mégis mit vársz basszus ilyen kérdésre?!)

2015. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!