Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőkön lévő 50 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön lévő 50 év körüli férfiak, hiába próbálkoznak 30 év alatti fiatal nőknél?

Figyelt kérdés
Most az ilyen átlagos 50 év körüli pasikra gondolok, akik pocakosak, ősz hajuk van stb. Vannak ilyen férfiak a társkeresőkön. Ha átlag fizetésük egzisztenciájuk van akkor nem lesznek nyerők 30 alatti nőknél. Szinte minden fiatal nőre ráírnak. Vajon hiába? Mit remélnek? Miért csinálják ezt?
2015. nov. 13. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kapuzárási pánik, de azért lehet olyan, akinek összejön. Az én ismerősi körömben nagyon ritka az ilyen korkülönbség.
2015. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ha nem is néznek ki jól.......
2015. nov. 13. 10:19
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez már az ő problémájuk. :-)

Egy barátnőmnek kb. apja lehetne az aktuális párja, ráadásul a barátnőm látványosan magasabb is, mondjuk egyikük sem egy szépség, a barátnőmnek van pár testi rendellenessége, így született, de ők jól megvannak együtt. Ők az egyetlen ilyen pár az ismeretségi körömben.

2015. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az első egy-két próbálkozáson max mosolyogtam, de a végén átmentem bunkóba, mert egyszerűen olyanok mint a kanos részeg tízenévesek a diszkóban: csak úgy lehet levakarni ha jól tököntérdeled.
2015. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De az ilyen pasik nem fogják fel hogy nincs esélyük? Minek próbálkoznak? Én se akarok venni egy Ferrarit ha 100 ezer a nettóm havonta...
2015. nov. 13. 10:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem fogják fel. :-) Tiltod, ha lehet, nem válaszolsz, előveszed a bunkó éned, ennyi.
2015. nov. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert pocakos, ősz hajú és 50 éves, még hordhat a tenyerén, és érezhetem magam királynőként mellette, sőt lehet sokkal többre jutok vele, mint egy huszonéves barna hajú, kockás hasú palival.
2015. nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 aperitif ***** válasza:
Ezek szerint az 50 év körüli nőket azért nyektetik a 30 év alatti férfiak, mert a 30 alatti nőket lefoglalják az 50 körüli pasik.
2015. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
# 8: Rosszul látod. Az 50 feletti férfiak csak szeretnék lefoglalni a 30 alatti nőket, és a 30 alatti férfiak csak szeretnének MILF-eket. A kínálati és keresleti oldal abszolút nincs arányban. Mindkét esetben mondjuk 1% a siker esélye.
2015. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
7-es megmondta a tutit, az én ismerőseim közül is egy huzonéves nő összejött egy 45 éves pasival, aki pocakos, kopaszodik, nem is gazdag, és még csak nem is jóképű. Aztán megkérdeztem egy másik nőt, hogy mit eszenk az ilyen férfiakon a nők. Na és ő azt mondta, hogy nem minden a kinézet, ha odafigyel rá, elszórakoztatja, a tenyerén hordozza, vicces, nem unatkozik mellette, stb...
2015. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!