Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyet nem szabad mondani ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy nővel és mondtam neki hogy nincs jól fizető állásom. Erre mondta a csaj hogy ilyet nem szabad mondani egy férfinek mert nekünk nőknek fontos az egzisztencia
2015. nov. 19. 06:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, ha első randinál ez szóba kerül, de nem azért, mert kiábrándító lenne nekem speciel, hogy a pasi rosszul keres, hanem mert az anyagiaknak sztem első randin nincs helye. Plusz kicsit olyan érzésem van, ha bedobja ezt, mintha neki lenne a pénztéma túl fontos meg komplexusai lennének, amit már az első randin kényszeresen előhoz...
2015. nov. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem randin jött szoba interneten. És munkámrol beszéltem csak és szoba jött a dolog
2015. nov. 19. 08:08
 3/9 anonim ***** válasza:
kérdezz vissza, hogy te tudsz főzni?
2015. nov. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pontosan! Ez tabu téma. Ha rákérdez terelni kell. miért?


Ha elmondod és rosszul keresel:


- akkor nincs egzisztenciád, nem vagy jó parti


Ha elmondod, hogy jól keresel:


- Akkor meg villogsz a csaj előtt és ebből azt veszi le, hogy meg akarod vásásrolni.


Szóval nem! Tilos!


Attól mert együtt jártok vagy mert dugod, még van olyan hogy magánügy. Ilyen a fizetés mértéke, pénz mennyisége a bankszámládon, és a bankkártyád pin kódja!

2015. nov. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az előző jól mondta. Beszélhettek munkáról, de konkrétan a fizetést még csak úgy se, hogy sok/kevés.


Mindkettőbe bele lehet kötni teljesen jogosan, ha felhozod őket az ismerkedés nagyon elején.


24/F

2015. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha eltitkolom, akkor azért egyszer úgyis kiderül, nem? és így legalább egy jó szűrő az aranyásók ellen
2015. nov. 19. 10:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy vallási, politikai vitákba nem megyünk bele senkivel, sosem, úgy a pénzdolgokba sem. Tabu és kész. Ha esetleg egyszer odáig jut a kapcsolatotok, h összeköltöztök, na akkor oké. Vagy ha már nagyon alaposan megismerted és bíztok egymásban.


32n

2015. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De mi az, hogy "kiderül"?

https://www.youtube.com/watch?v=a1Y73sPHKxw

Ezzel a zenével megtámogatva?


Mert ez nem olyan dolog szerintem, aminek "ki kell derülnie". A fizetés az csak egy tényező a sok közül. Még ha nagyon sok vagy nagyon kevés, arról sem kell beszélni az elején egyáltalán.

2015. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jajj ezt a gold digger kategóriát felejtsük már el... aki a pénzre megy, az nem interneten meg utcán fog ismerkedni, hanem luxus szórakozóhelyeken, partikon, platina kártyás váróban...


A keresetet udvariatlanság felhozni. Én nem azon sértődnék meg, hogy a másik keveset keres, hanem hogy nem akar nekem eléggé tetszeni ahhoz, hogy ezt magában tartsa.

Vagyis előre kifogásokat gyárt. Aztán ha elutasítom én leszek a bunkó, meg aki a pénzre megy.

2015. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!