Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek erről?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nekem bejön, nehezen mertem de leszólítottam, beszélgettünk stb...

Szombat délután randizom vele életem első randija sajnos még sosem volt barátnő semmi tapasztalatom nincs.

Voltak lány barátaim, és vannak is, de velük nem beszélek ilyenekről. De 23 évesen elég nehéz hogy sosem volt még barátnőm nem tudom hogy erről hogyan beszéljek ha szóba kerül. A lány 25 éves nemtudom mit szólna hogy még nem volt senkim, sajnos a mai világba lenézik az ilyen embert.


2015. nov. 19. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért kellene az első randin ezt a témát felhozni? Nem arról szól a randi, hogy keressük egymás múltjában a "közös ismerősöket".


Voltak lányok az életedben, és kész.

2015. nov. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell felhozni, beszéljetek ezer más témáról.


Én sem mondtam a páromnak, kapásból, hogy nem volt senkim, mert akkor halál mindegy volt. Ki vagy, mit csinálsz, mit szeretsz stb. - ezek a témák mentek.

2015. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kicsit sem ciki. A mai világban, ahol minden második fiatal belemegy barátság extrákkal/csak szex, érzelmek kizárva/egyéjszakás típusú doldokba, ott ez értéket képvisel. Vártad az igazit, és kész – ha szóba kerülne. 24N
2015. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem ezzel nincs feltétlenül gond, van aki csak azért volt sokáig egyedül, mert nem volt ideje rá vagy nem akart még kapcsolatot stb

amúgy a többieknek igaza van, erről nem kell első randin beszélni

de ha szóba kerülne, akkor se gáz

2015. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!