Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele erről?

Figyelt kérdés
Tudom, a szerelem át alakúl (jobb esetben) szeretetté, de hiányoznak az apró kis figyelmességek.. Én nagyon szeretem őt és nem tudom hogy beszéljem meg ezt vele. Jól esne néha ha érezném hogy kicsit fáradozik értem, szóval, hogy mondjuk nem a gép elött űl, hanem szervez valami közös programot, anélkűl hogy én vetném fel az ötletet hogy menjünk valahová.. vagy kapnék tőle valami kis apróságot, úgy hogy magától adja, nem pedig valamilyen alkalom "kötelezi". Régebben én szivesen leptem meg kis apróságokkal, de azt mondta, hogy inkább ne. Kicsit önzőnek érzem magam emiatt, ezért nem tudom hogy mit csináljak, beszeljek vele erről, vagy inkabb ne? Ti voltatok már ilyen helyzetben? Hogy oldottátok meg?

2015. ápr. 7. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ezt saját magától nem teszi meg, akkor maximálisan egyszer szólj neki, hogy régen de jó volt, és milyen jól esne neked újra. Ha erre nem reagál akkor ne is erőltesd a dolgot, mert akkor olyan mintha rá akarnád kényszeríteni, és nem saját akaratából, hanem a Te elvárásod alapján cselekedne.
2015. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!