Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan hihetetlen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen hogy egy előnytelenebb, átlag alatti, félénk fiúnak barátnője legyen?

Figyelt kérdés

Haverommal mentünk fodrászhoz, ismerős a fodrász csaj fiatal csinos lány. A haverom mondja a fodrászunknak hogy becsajoztam. A fodrász csaj meg valami vicces megjegyzést tett erre, de erre a haverom mondta hogy de komolyan....erre mi? komolyan? most hülyéskedsz? Aztán mutattam is a közös képünket és csak nézett milyen kis aranyos lány...

Miért olyan furcsa dolog ez?


2015. nov. 20. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Pénz, pénz, pénz, péééééééééééééééééééénz!
2015. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

"fiatal csinos lány"


Most őszintén! Egy csinos csaj szerinted mit hisz? Azt hogy csak a szépeknek, a jóképűeknek lehet akárkijük. A szép emberek beképzelt, bunkó paraszt egyének, különösen ha nő.27/f

2015. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Valahogy úgy, ahogy a 2-es írja!
2015. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ki a fenét érdekel, hogy a fodrász csaj mit gondol rólunk?
2015. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hihetetlen. Több ilyen csávót is ismerek, akik szegények, rondák stb. mégis van nőjük, mert ilyen nagypofájú, társaságközepe, népszerű, vagánykodó fszagyerekek és hát bizonyos nőknek(fogalmam sincs miért) bejön ez a stílus.

A magam részéről én teljesen megértem azokat a nőket akiknek a pénz vagy a jó külső jön be, hisz tagadhatatlan, hogy ezek vonzó tulajdonságok. Ellenben amikor az ilyen ronda,csóró,porban piában cigiben drogban fetrengő nagyszájú prolikkal jönnek össze az számomra érthetetlen, pedig egy rakás ilyen van.

2015. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az kizárt, mert nem tudom.
2015. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!