Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek ennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek ennyire számít a külső meg a pénz, amit itt leírnak, akkor hogy lehet annyi átlag vagy átlag alatti fiúnak barátnője?

Figyelt kérdés
Környezetemben mindenkinek van párja. Csomó átlag alatti szegény fiú barátomnak van párja. Jó igaz átlagos lányok, meg vannak kicsit ducik is (70-80 kg) de boldogok velük.
2015. nov. 19. 10:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Ne vedd készpénznek amit itt egyesek leírnak. Ha ez a sok hülyeség igaz lenne, amit itt némelyik férfitársam összehord, akkor nekem folyamatosan lenne barátnőm, mivel jól nézek ki és van pénzem is. Azok a férfiak, akik azt állítják, h a nőknek csak a pénz meg a külső számít, valószínűleg nem néznek ki jól, és soha nem volt pénzük, mert ha lett volna, vagy jó külsejük lenne, akkor tudnák, h nem ezen múlik a dolog. Jóllehet kisebb kalandokra pénzzel és jó külsővel is le lehet venni a lábukról egyes nőket, de komoly kapcsolatnál ez lószart se számít, ott inkább a személyiségre mennek rá, s mivel én elég szar alak vagyok visszahúzódó, lusta,önző, gyáva így hosszútávon egy nőnek se kellek, hiába van pénzem meg helyes pofám.
2015. nov. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
19%
"ó igaz átlagos lányok, meg vannak kicsit ducik is (70-80 kg"
2015. nov. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem aki ezen sír, az nagyobbrészt a cicababákra utazik, azok meg persze, hogy bunkón rázzák le, és azoknak igen, ezek is fontos szempontok lehetnek. De mondjuk, őket szerintem alapból elutasítanák, mert rajtuk nagyon érzik ez a "szex kell, de azonnal, úristen, dugjunk már" mentalitás. Nem társat keresnek, csak szexpartnert, ami nem túl vonzó dolog, ha te meg párkapcsolatra vágynál.


Aki meg nem náluk próbálkozik, az meg kb az az ott toporog mellette, rámosolyog és semmi egyéb mást nem csinál típus, akinek az, hogy hozzászól a lányhoz és beszélget vele, már nyomulásnak minősül, ezért meg van győződve róla, hogy a bunkók a nyerők.


Az én ismerettségi körömben csak ennek a két fajta viselkedésmód követőinek nincs barátnője, egyébként meg a normális, kicsit talán csúnyácskább pasiknak sem okoz gondot a pártalálás. És általában kedves, aranyos lányokat hoznak bemutatni, akivel utána normális párkapcsolatban élnek.

2015. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
71%

Mert nem mindenkinek ez az elsődleges szempont.

Nem mondom, hogy a jó külső nem előny, pláne ismerkedésnél, mikor még a belsőről nem sokat lehet tudni. Mégis vannak, akik az egyéniségükkel, a viselkedésükkel ezt bőven kompenzálni tudják.


Azok az átlagos külsejű emberek, akiknek egyáltalán nincs sikerük a másik nemnél, sokszor túl félénkek, zárkózottak, nem igazán tudják, csúnya szóval élve "eladni magukat", kommunikálni, felkelteni a másik érdeklődését. Emiatt sok kudarc éri őket, amitől még félénkebbek lesznek, ördögi kör ez...

Ha pedig sem külsőleg, sem azzal, ahogy viselkedek, beszélek, amit magamból mutatok, nem tudom megfogni a másikat, akkor abból nehezen lesz kapcsolat.

2015. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
9%
magyarul ronda és dagadt nőjeik vannak ........ -.-
2015. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
ki mondta hogy ronda vagyok? .... áruld már el?
2015. nov. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Nem te, 7-es, a kérdésben szerepel, hogy "átlag alatti fiú". Ha egy átlag alatti fiúnak átlag alatti barátnője van és tudják egymást szeretni, azzal szerintem nincs semmi gond.
2015. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nem olyan ronda lányok, kb ilyen szintűek.


[link]

2015. nov. 19. 11:42
 9/33 anonim ***** válasza:
26%
Ez már az értékelhetetlen szint.
2015. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
13%
kritikán aluli..... akkor inkább a magány
2015. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!