Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akarnak diplomás férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarnak diplomás férfiak egy takarítónötöl?

Figyelt kérdés

Nem vagyok különösen szép, max átlag. Jelenleg külföldön dolgozom. Érettségim van, meg egy elkezdett egyetemem, ami anyagi okokból maradt félbe. 5 nyelven beszélek, köztük 2 vilàgnyelv, folyékonyan. Irodai munkát kerestem/keresek, de még nem kaptam, így ideiglenesen elmentem vendéglátózni, mert kellett a pénz. Mi takarítjuk a boltot, és amikor észrevették, milyen szépen dolgozok, lefokoztak takarítónövè, alig vagyok a pultban.

Rengeteg téma érdekel, az irodalomtól a fizikáig, nyelveket tanulok és rengeteget olvasok, többnyire szintén idegen nyelven.

De ettöl függetlenül még mindig takarítónö vagyok.

Mégis valamiért rengeteg srác érdeklödik utánam, diplomások, mérnökök, informatikusok,akiknek akadna baràtnö a szintjükröl is.

Itt sokan írjàk, nem járnának mèg csak fodrásszal/eladóval/pincérnövel se.


Akkor hogy is van ez?


Itt


2015. nov. 20. 21:22
1 2
 1/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
fura és durva lenne a világ, hogyha a gyakoris válaszok határoznák meg. Nem tudom, akarnék e abban a világban élni:)
2015. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
mert kell nekik a pu*ncid!
2015. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%

Úgy van, hogy tetszel neki és úgy vannak vele, hogy ha már dolgozol akkor nem belőlük akarsz megélni, hanem megpróbálsz boldogulni ahogy tudsz, ez pedig szimpatikus tulajdonság.

Most mondhatnám azt a szexista szöveget, hogy ezt egy nő úgysem értheti meg mert hasonlóról kb. nem hallani, de inkább nem (hoppá, kimondtam).


Amúgy az is lehet, hogy bejössz nekik és meg akarnak dugni, nem lehet pontosan tudni.

2015. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Persze, mert az értelmi szinted is rá van vésve a homlokodra, mikor dolgozol, ugye?

Még se vagy az ész magaslatán, ha azt hiszed, hogy a foglalkozás egyenlő pl. a végzettséggel, a nagyfokú intelligenciával, értelemmel és tájékozottsággal, meg műveltséggel...stb.


Az itteni "statisztikák" meg semmit se érnek!

2015. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


bocsi, az egyik példát (végezettség) azt nem akartam bele írni, csak gyorsan írtam :(

bocsi még egyszer

2015. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Nem tudom a korod, elképzelésem sincs hogy nézel ki de az alapján amit leírtál pont nem érdekelne mivel foglalkozol és azonnal meghívnálak egy kávéra vagy teára(nem menzás) :D
2015. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ati_74 ***** válasza:
100%
szia, sztem abszolút nem számít mivel foglalkozol, ha valaki megismer és szeretne veled komolyabb kapcsolatba kerülni. Apám mindig azt mondta mindenki ugyanolyan lyukból bújt elő, vagyis a takarítónő ugyanolyan nő mint a vezérigazgató, férfiként mindkettőnek előre köszönünk és ugyanaz a tisztelet jár mindkettőnek. Más kérdés viszont, hogy amíg nem ismernek, valószínűleg csak a kisugárzásodból adódóan vágynak rád, más tekintetben :) de ezt már neked kell szétválogatni, mikor melyik helyzet áll fenn. Én nem láttalak, de a leírtak alapján azt mondanám, gyere haza, mert én is szívesen megismernélek :)
2015. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
néha többet ér egy jó beszélgető/szórakozópartner, mint a világ legdögösebb/leggazdagabb csajszika, mert az ritkább
2015. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Már megint te? Ne álmodozz.


Kommentelők..el ne higgyétek, amit mond. Pár hónapja volt két kérdése.. Az egyiknél még az orvos barátnő volt a vetélytárs, és érdekelte, hogy lehet-e esélye vele szemben. Másnap már együtt volt azzal a kedves mérnök úriemberrel. Közben a barátnő biztos hoppanált egy másik világba..

2015. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Clark Kent.. ***** válasza:
dugni
2015. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!