Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomás nőként miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nőként miért olyan nagy elvárás, hogy társkeresőn csak értelmiségi, saját egzisztenciával rendelkező pasik írjanak?

Figyelt kérdés

Sokat tanultam, és jó munkám van.Nem büfé szakon tanultam, mint sok mai fiatal, aki nem tud mit csinálni, tesco-ba még sem akar dolgozni, hát elmegy tanulni, de csak valami büfé szakra futja.

Aztán ha elvégzi, csodálkozik, hogy mégis a tesco-ba veszik majd fel.

Ki van írva a társkereső oldalon, hogy igényes, tanult, saját egzisztenciával rendelkező pasik írjanak.

Kiraktam pár képet magamról, ahol látszódik, hogy szeretek magamra adni, igényes vagyok.

De ezt sokan nem tartják tiszteletben és már az elején alpári levelet írnak.

Pasik, miért csinálja ezt a nagy átlag, ha úgy is tudja, hogy bármit írhat, a leírt kritériumoknak meg kell felelni, különben nem is írok nekik vissza?



2015. nov. 16. 19:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Hagyjad, az ilyeneket ignorálni kell. Egyszerűen csak bántja a nagy egójukat, hogy nem lennének képesek azt nyújtani egy nőnek, amit ő cserébe ugyanezért elvár. Le fognak az itteni férfiak szavazni, de akkor is ez van és teljesen jogos az elvárásod, kérdező. Én is csak olyan párt tudok magam mellé elképzelni, aki nyújtja azt a szintet, amit én neki.
2015. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem elég durván lekezelő és sértő, ahogy írsz azokról, akik nem tehetik meg feltétlenül, hogy egyetemre menjenek. Talán ezért nem kellesz azoknak, akikre vágysz.


Üdv

Egy szintén "normális" diplomás, nagyon jó munkával rendelkező lány, akinek olyan barátja van, mint amilyet te is szeretnél.

2015. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem nagy elvárás! Legyetek hasonló szinten,másként nincs értelme.
2015. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Túl sokat vársz tőlük. Én annyit kértem, hogy 35 éves korig írjanak (Én 21 vagyok), de sorra ïrnak 40-50 évesek is.
2015. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
22%
gondolom valami okos bölcsészlány lehetsz
2015. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
12%
Tudod a magadfajta emberek rosszabbak azoknál,akiket most lenézel.:/
2015. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

Jogos az általad felvetett kérdés, mert én sem lennék szakmunkást végzett kétkezi munkással. Volt, h randiztam velük, kudarc hátán kudarc.

Viszont én az általad említett büfészakra jártam ott szereztem meg az első doplomám, és nem a TESCO-ban dolgozom. Azért mentem ide, mert ez volt helyben, mást nem tudtam volna finanszírozni. De... Van még két diplomám és két felsőfokú nyelvvizsgám, amivel még tudok keresni a munkám mellett pénzt. Saját egzisztenciám van. Adok magamra és igényes vagyok. Amíg a másoddiplomámat csináltam olyan helyekre küldtek el szakmai konferenciákra, ahová Téged soha nem fognak. Két szakmai könyvet is írtam. Van még problémád a büfé szakosokkal?

Kérdésedre válaszolva: A pasik nagy többsége nem olvassa a profilt, nem érdekli, h hidegen hagy Téged, ha a micsodájáról nem akarsz képet és az sem, hogy mit végeztél. Legalábbis a nagy részét.

2015. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

7-es!

Nincs még korán az esti meséhez, vagy te korán mész aludni, és most ellőtted a mesédet?:)

2015. nov. 16. 20:08
 9/29 anonim ***** válasza:
23%

a hiba az ön készülékében van. Megint azokat veszitek észre, akik sz@rba se veszik a kéréseteket.


Több mint való, a napi 10-30 levél közül a normálisabbja ki olvasta az adatlapodat és egyéni levelet írt, az olvasás nélkül megy a kukába!

2015. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
98%

Nem nagy elvárás, de sérti az egójukat, hogy nem felelnél meg nekik. És ettől persze máris felszínes, pénzéhes liba lettél.


Nem kell velük foglalkozni, meg fogod találni azt akit keresel.


Azzal pedig nem értek egyet, hogy milyen sértően, bántóan szólt volna róluk.

A büfészakkal egyébként vigyázz. Én is így gondolom egyébként jó néhány helyről, de van egy ismerősöm, aki az általam teljes mértékig büfészaknak nevezett bölcsészeten végzett.. Hát mesélt a munkájáról és csodálatos, izgalmas, rendkívüli tudás kell hozzá és habár nagyon érdekesnek tartom a munkáját, én soha nem lennék elég jó ehhez. Az a srác sokkal, de sokkal intelligensebb, okosabb, műveltebb nálam.

Persze továbbra is azt gondolom erről az egészről, amit, mert nem ez az általános, de nem kell leírni teljesen. :)


egy mérnök nő

2015. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!