Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol tudnék megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol tudnék megismerni olyan embereket, ahol elfogadják az olyan férfit mint én?

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni, beszélgetni emberekkel. Csak az a baj, hogy zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg az emberek felé. Próbáljak társkeresőkön, vagy milyen tippeket tudnátok adni? Olyan emberek társaságát keresném akiket ez nem zavar. Szerintetek? 26/f
2015. nov. 21. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Amíg zárkozott vagy, csak a saját és az ő életét tennéd tönkre.


Tapasztalat, én is zárkózott vagyok, sok-sok lelki gátlás stb.

2015. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért vagy zárkózott? Félsz? Azt javaslom, hogy próbálj akárhol beszélgetni emberekkel, fejleszd ki a csevegés művészetét. Nekem ez bejött. Én is zárkózott voltam, de sikerült túllépnem rajta hasonló módszerrel. A titkaimba és a mélyebb dolgokba továbbra is meggondolom, hogy kit avatok be, de nem jelent nehézséget lányokkal kommunikálnom. Tényleg, beszélgess akárkivel, ne feltétlenül csak párkeresési szándékkal, és bele fogsz jönni :)
2015. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem vagyok zárkózott, hogy nem mennék el ide-oda. Csak nem szeretem a zsúfolt helyeket. Ha barátnőm is lenne, elmennék vele helyekre. Persze csak módjával! (Mozi, színház, kiállítás, állatlert, stb...)
2015. nov. 21. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer zárkozott vagy akkor minek akarsz ismerkedni? Ne akarj!
2015. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Baratom is zarkozott, nem szeret bulizni, nagy tarsasagba jarni, de en is ilyen vagyok, nagyon jol kijovunk egymassal, es a masik fele teljesen nyitottak vagyunk. Nem igaz, hogy egy zarkozottabb embernek ne lenne eselye.

Egyebkent itt ismerkedtunk meg az oldalon :)

2015. nov. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdd kicsiben.

Pl. keress levelezőtársat.

Aztán csevegj valakivel skype-on, vagy viberen.

Szép lassan haladj "felfelé"

2015. nov. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!