Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A duci lányokat jobban elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci lányokat jobban elfogadják a pasik mint a macis pasikat a lányok? Duci lány könnyebben talál párt?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 11:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem talál könnyebben, sőt, szerintem a pasiknak itt előnyük van.
2015. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Mindkettőre van kereslet.
2015. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Még a vékony lányoknál is jobban :(((

Őket lehordják ahol tudják

2015. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
A csajok a vékony, időnként súlyosan alultáplált srácokat szeretik. A +60kg már rossz.
2015. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
akkor fogyjál le sportolj ennyi!
2015. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a macis pasik több nőnek tetszenek, mint duci nők férfiaknak, legalábbis én ezt tapasztalom. Sok nőt ismerek, akik a nagyobb darab férfiakhoz vonzódnak jobban, nekem is inkább ők az eseteim, viszont csak egy-két férfit, akik a duci lányokat szeretik.
2015. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

#6


És ha ebbőllvonjuk az apa-komplexusos nőket meg a pénzes kövér férfiakat, akkor máris más az eredmény.

2015. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kb egyformán szeretik őket. A macis pasi sok nő ideálja. És a duci nő sok pasié. Én ezt tapasztalom.
2015. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A macis alkat nem egyenlő a kövérrel. Én is a mackósat szeretem, és se apakomplexusom nincs, se milliárdos pasim :D


Karcsú nőként ugyan nem tudom, egy duci lánynak milyen élete van párkeresés terén, de az a réteg kivételével, akiknek kifejezetten a duci nő az esete, a környezetemben mindenki úgy gondolja, hogy a nők egyedül akkor csúnyák, ha kövérek. Nyilván egy nőiesen telt, homokóra alakú nőnek senki sem állna ellent, de kevés az ilyen szerencsés testalkatú lány, van, aki inkább gömbre hasonlít, mint homokórára, és ez nem biztos, hogy annyira vonzó már.


Szerintem a mackós pasik mindenképp előnyben vannak, legalábbis nálam mindenképp :D

2015. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A macis férfiak azok kövérek és izmosak egyszerre, szóval testalkatukat tekintve nem egyenlőek a dagadt nőkkel, az ő megfelelőjük a dagadt férfiak. Fekete Laci pl. mackós, Andy Vajna csak simán dagadt, remélem érezhető a különbség.
2015. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!