Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amióta elfogadtam, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta elfogadtam, hogy nekem sosem lesz senkim, sokkal könnyebb az életem, nem stresszelek a párkeresés miatt már. Más is átesett már ezen? Mióta éltek így?

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ilyen nincs, legfeljebb elhitetted magaddal, hogy ez így van, miközben belül nagyon is fáj.
2015. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
90%

Semmiòta és te is hagyd abba ezt a hülyeséget,hogy nem lesz senkid.

Egy dolgot jòl teszel: nem görcsölsz rá. Ez nagymértékben elősegìti a pàrkapcsolat kialakulàsàt.

2015. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha ennyire jól bele látsz a jövőbe, hogy szerinted sose lesz senkid, akkor légyszi, mondd már meg nekem, hogy mik lesznek az 5-ös lottó jövőheti nyerő számai. :) Szeretnék már végre nyerni a lottón. :)
2015. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen nem tudom elfogadni,de mióta letettem az egészről,és nem ezzel foglalkozom,nem ezen töröm magam,magyarul nem törődöm már a nőkkel,rájuk sem nézek,azóta én is picit jobban érzem magam.Sőt,azóta sokkal több időm marad másra,és nem ezzel kell foglalkoznom.

Annyi az egésszel a baj egyedül,hogy a hormonok ,meg a vonzódás bennem van irántuk.De ezt is elnyomom már legtöbbször,mert hiába akarom én,attól még a nők ugyanúgy semmibe vesznek levegőnek néznek és esélyem sincsen náluk... :/

24/F

2015. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
ez velem is így van! ami nem megy nem kell erőltetni... igaz kéne társ de mission impossible :D van 1 csomó jó oldala megkíméled magad sok mindentől
2015. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Azt ismered, hogy egy társadalom zuhan lefelé, és miközben zuhan, egyre csak azt ismételgeti: eddig minden rendben, eddig minden rendben, eddig minden rendben... Nem a zuhanás számít. A földet érés."
2015. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

23 éves korom környékén. Azóta nem erőlködök, úgyis felesleges!


Kialakult már egy jó életem, nem adnám fel senkiért se!


27F

2015. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Át.


Jópár éve.

2015. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4es!

Nem ezzel foglalkozol??? Mást se csinálsz csak évek óta itt sírsz meg picsogsz. Minden kérdésnél ott vannak az egyforma válaszaid, amik csöpögnek az önsajnálattól. Ha nem foglalkoznál ezzel, akkor nem írnád a f.aszságaidat itt reggel, délben, este. Legyél már végre férfi és ne nyavalyogj!!!

2015. nov. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!