Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kevésbé vonzó lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé vonzó lányokat miért biztatják, a hasonló fiúkat pedig miért nevetik ki ha párkeresés a téma?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 14:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Csunya fiunak ne is remenykedj, hol elsz te, nezz mar magadra. Lanyoknak jajj te is talalsz majd helyes pasit, nem is vagy csunya, ne erd be rosszabbal.
2015. szept. 27. 14:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki mond ilyet egy csúnya fiúnak? Egyébként ki dönti el, hogy ki a csúnya, ki a szép?
2015. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én mindenkit biztatok, de a frusztráltabbak egymást hergelik ezen az oldalon. Én nem nőktől látom ezt a "nem kellesz senkinek" szöveget, hanem frusztrált srácoktól.
2015. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Mert férfiként az is bűnnek számít, ha nem születtél jóképűnek, vagy nem nőttél nagyra.
2015. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Látod, kérdező ma 15:33 is egy fiú, nem nő írta.
2015. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
3-as: Eszméletlen jó válasz, bitang jól megfogalmaztad. A csúnya fiúkat is biztatják, csak az olyan válaszokat nem veszik észre. Ők csak azt látják, amit a hozzájuk hasonló mérgezett lelkű emberek idefröcsögnek.
2015. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Néhány sikertelen, frusztrált egyed ontja itt az "életbölcsességeket", aminek a lényege, hogy "ha nekem nincs nőm, másnak se legyen már jobb!". Tudod, dögöljön meg a szomszéd tehene is! Én mindenkinek ezt javaslom, hogy az ilyenekre tenni kell magasról, és bebizonyítani, hogy igenis lehetséges.

A szánalmas lúzerek meg főjenek csak a saját levükben.

2015. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
A nők sokkal válogatósabbak, mint a férfiak. A nők szemében egy ronda srác egyenesen bűnözőnek számít, tudom ezt onnan, hogy nagyon sok nő(pl eladónők) úgy néz rám, mintha gyilkoltam/loptam volna...
2015. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!