Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha most már kontaktlencsém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most már kontaktlencsém lesz szemüveg helyett, úgy lehet, hogy pár srác szebbnek fog találni?

Figyelt kérdés

Minden filmben meg klipben ez a sztori van, de én nem gondolnám, hogy egy szemüveg annyira megváltoztatna egy arcot. Vagy igen?


Nektek erről mi a véleményemet?


2015. nov. 22. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én szemüveges vagyok és SOHA nem okozott gondot a párkeresésben, sőt, több férfi kimondottan szexisnek tartja a szemüveget. Nem ezen múlik, hanem azon, hogy mennyire vagy magaddal elégedett. Ha te kontaktlencsében érzed magad nőiesebbnek, akkor lehet, hogy változtat a kisugárzásodon, de ha eleve alacsony az önértékelésed, akkor érdemben nem fog változtatni.
2015. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek okyan lányt, akinek sokkal jobban áll a szemüveg
2015. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem a szemüveg okoz gondot,. hanem a szemüveg formája, nem mindegy milyet veszel fel.
2015. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Férfiként gáz csak a szemüveg, mert automatikusan nerdnek/nagyeszűnek/lúzernek/okoskodónak tartanak mielőtt megszólalnál.
2015. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek a szemüveges csajok.
2015. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szemüveg nem igazán zavar, de ha te jobban érzed magad kontaktlencsével akkor használd. Aki nem ismer, neki úgy fogsz rögzülni. Van egy lány ismerősöm ő lencsét hord és el nem tudnám képzelni szemüveggel már pedig évekkel ezelőtt az volt neki és az is jól állt szerintem :)
2015. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szemüveggel sokkal karakteresebb az arcom,nem bánom hogy az vagyok.
2015. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én bulizni mindig szemüveg nélkül megyek, mert a srácokon tényleg ultragáz a szemüveg, az a tapasztalatom. Viszont egy nőn szexis is tud lenni, ha jól van kiválasztva.


Na és azt se felejtsük el, hogy nőknél azért is előny, mert orál-nál a végén nem, vagy csak nagyon kis eséllyel megy a szemébe a cucc. XD :P

2015. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8


Ez amúgy olyan szar... Azzal rögtön kasza, nélküle meg alig látok... Kontaktot meg orvos szerint nem kaphatok.

2015. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 opened paradise ***** válasza:

Már mindenféle speckó kontaktlencse van én is most váltok (bár nekem csak utcáa kell és állítólag jól áll),de csak télire,mert sapka nélkül lefagynak a kajla füleim :D


Amúgy szerintem sok lánynak jól áll,nem ezen múlik.

2015. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!