Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit gondoltok a szemüveges pasikról?

Figyelt kérdés

18 éves leszek, és szemüveg kell (távolra, szóval mindig hordom), jelenleg vizsgáim vannak, és egy ideje nem próbálkozom csajoknál, mert úgysem lenne rá időm. (bár 1 jelentkező van.. azt mondta, vár :) )

A kérdésem az lenne, hogy ti mit gondoltok a szemüveges pasikról? Zavar, ha egy srácnak van? Vagy számít valamit? (nem tartom magam kockának, bár mechatronikusnak tanulok -részben informatika-és ezért sokat vagyok gépkzelben, viszont nem vagyok nagy gamer).

Ilyesmi szemüvegem lesz: [link]



2012. máj. 18. 20:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy jó tanulónak sem tartom magam.. és ált strébernek-vagy kockának titulálják a szemüveges srácokat.
2012. máj. 18. 20:45
 2/10 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a 10 éven aluliak. Egy tininek például már nincs baja a szemüveggel. Ez a típus pedig sok fiúnak jól áll.
2012. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
35%

Nekem nincsen bajom a szemüveges pasikkal sőt volt már egy-kettő aki tetszett is viszont az a szemüveg amit belinkeltél szerintem nem néz ki valami jól pont olyan kockás :((((



Én inkább ilyesmit ajánlanék mert ez sokkal jobban néz ki:

[link]

[link]

vagy:

[link]

2012. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is szemüveges vagyok sajnos, már 4 éve. Egész egyszerűen utálom hordani, és a lányoknál is kevésbé vagyok sikeres. Nélküle nem vagyok csúnya, vele se, de engem frusztrál. A szemüveges fiúkat általában tényleg kockának tartják, és strébernek. 16f
2012. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Okos kinézetük lesz tőle.

De az is bennem van, ha látok egy ilyen srácot, hogy ő biztosan nem az a vadulós fajta.

Mert szemüvegben nem lehet önfeledten ugrándozni, minden mozdulatot ki kell számítani, hirtelen lehajolni sem lehet, ha pl. poénból megdobja egy haver valamivel, mert akkor leesik a szemüveg, nem tud játékból lökdösődni, ilyesmik.

2012. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, nagyrészt igazatok van. Pont emiatt "félek".. persze tudom, hogy majd megszokom.. de eleve lámpalázas típus vagyok.. és fura lesz. :)

És amiket írtatok, pl az előző kommentelő az teljesen igaz. Én mondjuk nem bánom, ha értelmesebbnek tűnök, mert nem szeretek az értelmetlen idiótákat, de az zavarna, ha strébernek, vagy kockának néznek, és előítélettel állnak velem szóba.

U.i.: a linkelt szemüvegek nekem nem állnak jól, felpróbáltam hasonlót.

2012. máj. 18. 21:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az a típus, amit belinkeltél, a hármas válaszoló pedig remélem viccelt azokkal a szemüvegekkel. Olyan pasival biztos nem kezdenék, aki ilyet hord, mert hótzicher, hogy meleg.


Nekem kifejezetten fétisem a szemüveg, megőrülök a szemüveges pasikért :)


24/N

2012. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ja jó ak viszont próbálj olyan szemüveget keresni ami jól áll is valamennyire divatos is :)
2012. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs a szemüveges srácokkal szerintem. :)

Ha meg nagyon nem békülsz ki vele, B-tervként ott a kontaktlencse.

2012. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem bejönnek a szemüveges srácok :) . A barátom is szemüveges (rövidlátó) de ő nem mindig hordja. Sőt, szerintem szemüvegbe jobban is néz ki mint nélküle ;).. Nem a szemüvegen múlik, hogy jól nézel- e ki vagy sem! Mostanába divat a szemüveg. Pl: osztálytársam csak divatból hordja :D.
2012. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!