Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az életemet, sohasem volt még komoly kapcsolatom, lehet pedofil leszek?

Figyelt kérdés

Pedig olyan könnyűnek tűnik az ismerkedés a fiatalok a 16-22 évesek körében. Az a probléma, hogy mikor én voltam ennyi idős nem mentem el sehova sem vagy csak nagyon ritkán egy buliba vagy a barátokkal valahova. Nincs sok barátom, csak egy de neki is van már kapcsolata úgy nem mindig ér rá. Találtam egy ilyen chat oldalt, olyan társkereső barátkereső, éppen olyan aminek a felhasználója akarja. Csak az a baj, hogy ott elég sok a 18 év alatti. meg hétvégén voltam buliban is egyedül. és pár lánnyal megismerkedtem, volt ismerős is. meg egy idősebb 40 feletti nő. engedte magát simogatni, meg rámborult, csak őt nem mertem megcsókolni, mert ismertem.

Volt egy fiatalabb lány vele sikerül csókolózni, aztán később meg lelépett.

Nem vagyok olyan bőbeszédű, meg rossz a hallásom is , nagyot hallok mindkét fülemre, olyan gáz mindig visszakérdezgetni. A korombeli nőket ezért nem tudom elcsábítani, mert egyszerűen nincs tapasztalatom, közben elkövetek olyan hibákat, ami befolyásolja a kapcsolat kialakulását vagy nem veszem észre azokat a jeleket, és nem vagyok elég bátor, mert félek az elutasítástól, ezért sem merek cselekedni. Mert amelyik nő tetszik nekem élőben feszült leszek, amikor el akarom csábítani és nem megy.

Az lehet, hogy az érzelmi inteligenciám vagy minek nevezzem megmaradt olyan 15-18 év körül.

Mára már teljesen kikészít, hogy nincs barátnőm, hogy hiányzik az érintés, egy nő jelenléte a szerelem, teljesen szétestem, mindig görcsölök, feszült vagyok. Nem vagyok olyan határozott, mint régen akármit is kell csinálni. 27F


2015. nov. 23. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Nyugi, én is hasonló helyzetben vagyok, bár még csak 23 a korom. Pedofil ettől még nem leszel, aki 15-18 éves lányokhoz vonzódik az NEM pedofil! Hisz azok a lányok testileg már teljesen érettek, szellemileg már kevésbé, de az más kérdés. Ha 14 év alatti lányokhoz vonzódnál, akik még nem serdülnek, akkor lennél pedofil, azt a törvény is bünteti.
2015. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Attól még nekem nem lesz semmivel sem jobb, ha te is ilyen helyzetben vagy.

lehet nem pedofília de egy fiatal csaj nem hiszem, hogy akar járni egy idősebb pasival. legalábbis a legtöbbjük.

2015. nov. 23. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányok általában idősebb barátot akarnak. Főleg a fiatalok. L
2015. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ az, hogy valaki pedofil lesz-e vagy sem. Amúgy nekem még annyi sem adatott meg az életben, hogy legalább egy lány randizni eljöjjön velem. 29 éves vagyok, és sokat próbálkozom, de minden lány elutasít azért, mert alacsony vagyok és ocsmány.
2015. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!