Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mindent elrontottam?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal az egyik társkeresőn.

Kb. másfél hónap chat után hétfőn volt az első randink.

200 km van köztünk, s mivel én vagyok a férfi, én utaztam hozzá. (Rokonoknál vagyok, nem ingázom.)

Ma volt még egy, és felhívott magához. Első csók, egy két eltévedt érintés, stb. Éreztem rajta, hogy libabőrös lett, akárhányszor megcsókoltam, és én is bizsergést éreztem minden végtagomban, mikor csókolóztunk.

Én holnap reggel megyek haza, így mondtam neki, hogy nem szeretném elsietni a dolgot. Rosszul érezném magam, ha most lefeküdnénk, és utána meg hazamennék. Ennél komolyabb kapcsolatot akarok tőle, és nem akarok egy elsietett dologgal mindent elrontani. Mondtam, hogy szívesen vele alszok, ha akarja, de most csak kizárólag összebújva alvás.

Kissé zavart volt a tekintete, de olyan smárolást nyomott utána, hogy majdnem gyomortükrözés lett belőle.

Most viszont már egy órája ül a fürdőben, és nem tudom eldönteni, hogy sír vagy kuncog. Nem nagyon válaszol, csak annyit mondott, hogy most hagyjam, majd ha kijön, elmondja.


Félek, hogy véget akar vetni az egésznek, és el akar zavarni!


Mire számítsak?

Főleg lányok válaszát várom, mert ők tudják, hogyan működik a női logika!


25/F



2014. jún. 4. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sír vagy kuncog? :D hát komolyan el sem tudom képzelni ezt a szitut,de szerintem,ha normális lány (amit az előző mondatom szinte teljesen kizárt :D )akkor ilyenen nem akad ki,sőt,inkább örül neki,h nem csak egy éjszakára kell.én legalábbis örülnék neki.

ha sír az azért lehet,mert azt hiszi nem kellesz neki,ha kuncog az csak szimplán azért,mert gyogyós (?) :D

2014. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kicsit piszkálja a hiúságát szerintem:) Szóval lehet rádveti magát.
2014. jún. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Amúgy a nők nem ennyire logikátlanok, hogy elzavarnának azért, mert még jót is akarsz nekik...
2014. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Most csak nekem jutott eszembe, hogy nem csak gondolkozik, hanem csillapítja a libidóját, ha már este csak összebújva alvás lesz? :D
2014. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Meglehetősen furcsa reakció. Sem az, hogy örül neki, hogy nem egyből akartál vele lefeküdni, sem az, hogy nem örül neki, nem indokolja egy normális idegrendszerű embernél, hogy órákig sírjon, vagy röhögjön a fürdőszobába zárkózva. Én ezek után mindenképpen fenntartásokkal lennék az irányában.
2014. jún. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. NAgyon rád van indulva lehet.

De hogy mit csinálhat a fürdőben..lehet tényleg gyogyós..

milyen rendes fiú én örülnék ha nem akarna egyből megfektetni valaki. miért hívott fel lehet ő többet akar?vagy nincs hol aludnod? Beszéljétek meg kérdezd meg ő mit szeretne komoly kapcsolatot vagy sem?

2014. jún. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mit csinált légyszi :D
2014. jún. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 mustafa33 ***** válasza:

Hogy mondhatsz ilyen marhaságot, hogy "szívesen alszol vele ha akarja, de most csak kizárólag összebújva alvás"?

Mintha csak azt mondanád, hogy hajlandó lennél erőt venni magadon és szivességet tenni neki ha ő nagyon akarja.

Hiszen ez sértheti a női büszkeségét és nem utolsósorban a hiúságát is. Mintha benned ő nem érbresztene vágyat. És csodálkozol hogy sír?

Ki tudja, hány sikertelen próbálkozáson van túl. Most meg jön valaki aki végre megbizsergeti csókajival és a végén ilyet mond. Hát nics bened egy kis diplomáciai érzék?

Remélem nem rontottad el végleg az esélyt.

2014. jún. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Túl vagyunk az éjszakán. Nem küldött el, sőt!

Egész éjszaka egymás karjaiban aludtunk. Azt mondta, mikor kijött, hogy azért volt bent ennyi ideig, mert gondolkozott.

Nem tudott kiigazodni rajtam. Végül is azt mondja, hogy kivételesen szerencsésnek mondja magát, mert megismert. Az eddigi udvarlói mindig rámásztak, amint tudtak. Kicsit furcsa is volt neki a reakcióm. (Erre nem tudok mit mondani, én tényleg így gondolom.)

Azt mondta, hogy zuhany után kijött volna, és legszívesebben rám mászott volna, de azzal nem tartotta volna tiszteletben a döntésemet, így masztizott egyet zuhany után. (Szerintem ezt hallottam.)

Mindenesetre alig várja a következő találkozót, mert ezzel szerinte bebizonyítottam neki, hogy olyan srác vagyok, akit ő keres.

2014. jún. 5. 13:26
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

D bevallotta hogy masztizott? Te jó ég...ennek a csajnak nagyon kell a f...sz.


Először találkoztatok és megakarta d*gatni magát? Hát eléggé könnyű vérű..


Nehogy csalódás legyen a vége szerintem te ennél értékesebb vagy. :)

2014. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!