Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már nem nézel ki tökéletese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem nézel ki tökéletesen egy nő számára, mindhiába a belső világod, mész a levesbe?

Figyelt kérdés

Komolyan, eddig nem akartam elhinni, hogyez így van. Győzködtem magam arról, hogy ez nem lehet így. De az utóbbi időkben ismerkedésnél (neten történtek), rendre azt kaptam meg, hogy ne haragudj, de nem tetszel, nem vagy az esetem. Hiába beszélgettünk el képcsere előtt teljes összhangban, 95%-ban kocc volt, amikor képet küldtem. Egyszerűen nem hiszem el, hogy senkinek nem jövök be, mikor már volt néhány párkapcsolatom eddig is. Igaz, ott is inkább a nők szedtek fel engem, iskolában, vagy rövid netes beszélgetés utáni találkozáskor.


Nem hiszem el, hogy ennek így kell lennie, miközben én férfiként sosem várok el semmi extrát kinézetre egy nőtől. Rengeteg átlagos lány tetszik az utcán is, elég, ha ápolt és igényes megjelenésű, nem kell modellnek lennie.


2015. nov. 23. 22:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Ez az internetes ismerkedés átka.

A vonzerő nem jön át a képeken.

Erre akkor jöttem rá, mikor beleegyeztem egy taliba, úgy, hogy a fotón semmilyen szinten nem jött be az illető.

Élőben ott van a hangtónus, a gesztikuláció, a kisugárzás.

Az a randi jól sikerült... :)

2015. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De cseszhetem, élőben is csak akkor fognak találkozni velem, ha a neten már bejöttem képről. :D
2015. nov. 23. 22:29
 3/16 anonim ***** válasza:

Na igen, ez a csapda.

De a szöveget lophatod, tedd ki bemutatkozáshoz.

2015. nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem szeretek más szövegével játszani. Eléggé intellektuális emberke vagyok, persze van humorom, nem is rossz mások szerint, de nekem ez túl erőltetett. Ilyen lekenyerezlek a szövegemmel feelingem van tőle. :D
2015. nov. 23. 22:32
 5/16 anonim ***** válasza:
Mindenképp rakj fel más képeket.A legjobb ha olyan csinál rólad fotót aki ért hozzá.Egy tré kép és bukód a csajokat akiknek amúgy bejönnél. A fotóiddal lesz a baj!
2015. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell tökéletesen kinéznie, de hát basszus, kell, hogy tetsszen az illető...ha egyáltalán nem jön be, akkor elkezdeni is felesleges..
2015. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

profi fotóssal csináltass képet, hidd el, csodákra képesek!


Komolyan!


Megéri!

2015. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#6: na de olyan, hogy senkinek kb? Akkor nem lehettek volna barátnőim sem korábban, és nem 1 naposra gondolok, hanem éves- féléves szintű kapcsolatokra.
2015. nov. 23. 22:42
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
ezt magyarázom itt meg a való életben lehetsz te a világ legjobb embere ha nem vagy helyes mehetsz a levesbe! a magyar nők a világ legfelszínesebb női!
2015. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
2015. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!