Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már nem nézel ki tökéletese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem nézel ki tökéletesen egy nő számára, mindhiába a belső világod, mész a levesbe?

Figyelt kérdés

Komolyan, eddig nem akartam elhinni, hogyez így van. Győzködtem magam arról, hogy ez nem lehet így. De az utóbbi időkben ismerkedésnél (neten történtek), rendre azt kaptam meg, hogy ne haragudj, de nem tetszel, nem vagy az esetem. Hiába beszélgettünk el képcsere előtt teljes összhangban, 95%-ban kocc volt, amikor képet küldtem. Egyszerűen nem hiszem el, hogy senkinek nem jövök be, mikor már volt néhány párkapcsolatom eddig is. Igaz, ott is inkább a nők szedtek fel engem, iskolában, vagy rövid netes beszélgetés utáni találkozáskor.


Nem hiszem el, hogy ennek így kell lennie, miközben én férfiként sosem várok el semmi extrát kinézetre egy nőtől. Rengeteg átlagos lány tetszik az utcán is, elég, ha ápolt és igényes megjelenésű, nem kell modellnek lennie.


2015. nov. 23. 22:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
9-esnek. Nem védem a nőket, de Te egy belső értékekkel bíró:értelmes,érzelmes stb.nővel pl.lefeküdnél ha úgy néz ki mint egy csatakanca? Mert én nem az tuti.
2015. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát ezért mondjuk, hogy nem veled, hanem a fotóddal lehet a baj.

Küldj már egy képet privibe, nő vagyok, a 7.

2015. nov. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

" 95%-ban kocc volt, amikor képet küldtem"


Hány esetről van szó?

Csak mert nekem 6 év alatt 2x volt, hoyg úgy éreztem arc nélkül, hogy lehetne a párom, és 1-et mondtam le a kép miatt, a másikból kapcsolat lett.

Egyébként tudni kell jó képet csinálni/választani. Mindenkiről lehet jó képet csinálni!

Ha valaki rossz képet küld, az inkább arról szól, hoyg basszus, annyi esztétikai érzéke sincs, hogy ki tudjon választani egy élethű, előnyös, beszédes, megkomponált fotót, ahol van képi egyensúly és mondanivaló!

Én csináltattam egy 200 db-os sorozatot stúdióban és abból választottam ki 5-6-ot, amit mutogatni szoktam. Munkában is és közösségi oldalon is.

2015. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
11-es vagyok. A 9-es privátba egy felszínes fa.znak titulált.Hát töki akkor Te meg dug@ a csúnya de értelmes nőket, addig is én maradok a gyönyörű és értelmes feleségem mellet. Pussszi
2015. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet velem van a gond, de még a legjóképűbb férfi ismerőseim is csúnyák szoktak lenni fotókon szerintem.

Amúgy a tök átlag vagy csúnyácska fiú ismerőseimnek nagyobb arányban van párjuk, mint a gyúrós/páva/alfa ismerőseimnek.

2015. nov. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ha gazdag vagy akkor még lehetsz jó pasi. de nem nézel ki jól és vagy nem vagy gazdag akkor esélytelen!
2015. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!