Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "A teljes villanyszerelést, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A teljes villanyszerelést, a teljes gázszerelést én csináltam. " Írják a nők magukról. Én miért mindig olyanokat fogok ki, akik a villanykörtét az almafán keresik?

Figyelt kérdés
lódítás, valóság

2015. nov. 24. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Milyen nők írják ezt? Nyilvàn költői túlzást használnak, vagy speciel értemek hozzá (vagy azóta meghaltak egy gázrobbanásban)
2015. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Körtefán, nem?
2015. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 nyilván tré fa volt.
2015. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Lehet olyan, aki ért hozzá. Én a villanykörtét kicserélem, de azért mindenhez nem értek, amihez igen, azt nyilván férfiak nélkül is megoldom. Lapra szerelt szekrényt összerakom én is (sőt, volt olyan, hogy én mutogattam apámnak, hogy a rajz szerint hogyan is kell összeállítani). Tapétázást most akarom megtanulni, mert most lesz rá alkalom hosszú évek után ismét. Nem hiszem, hogy nagyon bonyolult. Padlóburkolatok cseréjéhez még a közvetlen családom férfitagjai is kérnek segítséget, mert nincsenek minden eszközzel felszerelve.
2015. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

van aki olyan beállítottságú - pl én is műszaki vagyok

de nem dicsekszem :-)


ellenben a húgom még egy okostelót sem tud kezelni és a tv-n is csak a bekapcsoló gombot

legutóbb a netbookján nyomkodta az amúgy nem érintős kijelzőt és várta h történjen valami :-D

2015. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, honnan az idézet, de hát ha az a legfontosabb párkeresési szempontod, akkor írjál nekik.
2015. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, szerintem teljes villany és gázszerelést, vagy bevezetést csak szakember tud elvégezni.

Egyszerűbb problémákat el tud hárítani laikus is, aki kicsit jobban ért hozzá az átlagembernél, ez nemtől független.

2015. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Nem kell mindent elhinni.

Egyszer én is összevitatkoztam ezen az oldalon pár nővel, 5. percen belül kiderült, hogy mindegyik tudja hogy kell olajat cserélni.

Persze mikor belekérdeztem, akkor kussoltak.

Úgy hazudnak ezen az oldalon a nők, mint a vízfolyás n

2015. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, aki lebukik, hogy csak nagyot mond, az más, de vannak műszaki beállítottságú nők. Nekem nőként mérnöki diplomám van és munkában is használom. Nem értek mindenhez, ez természetes, de azért még nem kell leírni ezen a téren, csak mert nőnek születtem.
2015. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
# 9 Időpont ma 16:11 vagyok, még annyival kiegészíteném, hogy én mindig kíváncsi voltam az ilyen kevésbé csajos dolgokra. 4 évesen önállóan tanultam meg használni apám akkori munkahelyi számítógépét a 80-as években (azon még Windows nem volt), és a napokban halásztam elő egy fotót, amin az 5 évvel fiatalabb öcsémmel az erkélyen ültünk, és játszottunk apám satujával meg kalapácsával, nem tudom, mit barkácsoltunk, de nagyon jól elvoltunk ezekkel a felnőtt szerszámokkal.
2015. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!